Pirkimo konkursą pratęsė

Rugsėjo 2 dieną turėjo baigtis kompleksinio pastatų, esančių Anykščių miesto Tilto ir Muziejaus gatvėse, atnaujinimo bei jų aplinkos sutvarkymo darbų pirkimo konkursas.

Anykščių savivaldybės vicemeras Dainius Žiogelis, paklaustas, ar jau yra laimėtojas, „Nykščiams“ sakė, kad dar reikia palaukti.

Anksčiau rašėme, kad po keleto nesėkmingų bandymų Anykščių savivaldybė žengė beprecedentį žingsnį – leido statybos įmonėms siūlyti pačioms, už kiek jos sutiktų imtis darbų. D. Žiogelis teigė, kad konkursas buvo pratęstas. „Pirkimo konkursą pratęsėme dar savaitei, iki rugsėjo 9 dienos, kad įmonės suspėtų paruošti dokumentaciją“,- sakė D. Žiogelis.

Anksčiau „Nykščiams“ vicemeras kalbėjo, kad įmonių susidomėjimas šiuo iki šiol jau 4 kartus neįvykusiu konkursu, yra. „Kiek žinau, skaičiavimams dokumentus pasiėmė septynios įmonės. Žinoma, nėra garantijos, kad jos dalyvaus pirkimo konkurse, tačiau susidomėjimo pasiūlymas sulaukė“, – teigė rugpjūčio pabaigoje D. Žiogelis.
Priminsiu, kad skelbdama pirkimą Anykščių savivaldybės administracija specialiai nenurodė aukščiausios kainų ribos ir laukia, kokias kainas pasiūlys rangovai. Paskutiniame neįvykusiame konkurse sutvarkyti minėtą Anykščių dalį buvo siūloma už 2 milijonus 200 tūkstančių eurų.
Linas BITVINSKAS

Vienas komentaras

  1. miestelio gyventojas

    Įdomu,ką nusprendė pirkti Lukoševičiai?Gal miesto sutvarkytą taką,kad galėtų patys dviračiais važinėti,bet kitiems-šiukštu-ne?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.