Piktinosi, kodėl negali užimti Antikorupcijos pirmininko posto

Tarybos narys Lukas Pakeltis šiandien kreipėsi ne tik į rajono politikus, bet ir į Vyriausybės atstovę apskrityje su klausimu, dėl kokių priežasčių jau kelintas mėnuo vilkinamas sprendimas dėl pagal Savivaldos įstatymą opozicijai priklausančio atsakingų pareigų perleidimo.
Administracijos direktorius Audronius Gališanka nurodė, jog kol kas dabartinio Komisijos pirmininko Raimundo Razmislavičiaus nušalinimo procedūra negalima, nes nėra gyvendinti šiam sprendimui būtini reikalavimai.
Vyriausybės atstovė Kristina Nakutytė pritarė tokiai rajono vadovybės pozicijai, teikdama, jog pasistengs peržiūrėti, ar viskas iki šiol vyko nepažeidžiant tvarkos ir reikalavimų.
„Aš paprašysiu, kad man būtų pateikti visų posėdžių protokolai ir iš jų bus matyti. Vien raštiško opozicijos reikalavimo nepakanka – būtinas viešas pareiškimo pateikimas."
Šioje vietoje nebeišlaikė taip pat opozicijoje dirbančio socialdemokrato Donato Krikštaponio nervai.
„Aš asmeniškai paprašiau, kad būtų atleistas Antikorupcijos komisijos pirmininkas ir išrinktas naujas. Aš pats asmeniškai tą dalyką perskaičiau“, – karštai į valdininkės žodžius reagavo D. Krikštaponis.
Taryba prie Antikorupcijos komisijos pirmininko reikalų turėtų grįžti artimiausiame posėdyje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.