Piktinasi viskuo, kuo tik gali

Žinomas humoristas Haroldas Mackevičius toliau persekioja „valstiečius“. Jo čiuptuvai jau užčiuopė ir anykštėną Seimo narį Antaną Baurą.

„Šiandien Lietuvoj išdygo nauja karvių mėšlo krūva. Burzgė traktoriai visą dieną.
Už miškelio, kur nesimato nuo kelio ir nėra šalimais sodybų krūva supilta, srutos teka. Rietuvė nesuformuota, tiesiog pilama ant lauko.
O dabar žiema, pašalas. Elmos upelis maždaug už 100 m. Labai gražus upelis. O greta ŽUB “Elma” karvių ferma.
O va UAB “Agrokoncernas” už neskelbiamą sumą kada čia įsigijo žemės ūkio bendroves UAB „Jaros agrokompleksas” ir ŽŪB „Elma“.
O buvęs direktorius, pajininkas, dabar seimo narys. Valstietis, žaliasis.
Antanas Baura, ką čia slėpti.
Sako žmonės gerieji, nedrabstykit mėšlo ant Karbauskio. Jam tai galima ant mūsų drabstyti, aha“, – facebook` e rašo mėšlo krūvas ir trąšas fiksuojantis bei analizuojantis H. Mackevičius.

8 Komentarai

 1. premjero patarėja

  Vakar per TV aplinkosaugininkai irgi tai užfiksavo. O pagal antraštę tai šita Š… krūva su srutų balom – tai viskas normalu, džiaugtis reikia, o ne piktintis?

 2. gerai kad pila ilaukus naturali traša karvės neskesta kad prie upelio tai blogai ar traktoristas toks debilas ir nesuprunta kad mėšlide reik daryt auksčiausiai vitoj viduri lauko

 3. Elmininkietis

  Pagaliau gal prispaus uodegą Antanui , jam nepatinka pilies statyba o mėšlą pilti arti upelio labai gerai.

 4. gal antanas tik vaizduojamas anykstenu ..gelbetoju//Netikru… ,,pranasu.. buvo ir J ezaus laikais///

 5. Baura nestovi ir neregisrtruoja kas kur veza srutas -mastykit .cia kalti VEŽEJAI o kieno ferma to ir srutos ciupkit salia esancius o ne valdzioje ieskokit kaltu.keista kad kyla tokios mintys.ka mato pn.Baura kas dedesi netvarkingo vadovo valdose

 6. NIEKO TOKIO

 7. Tai norit pasakyti, kad čia nėra kuo piktintis? Kokia šios “naujienos” prasmė?

 8. mieli žmones nu neturim darbo,bet toks ieškojimas ir rašinėjimas nedarbas ,o pilstymas iš tuščio į tuščią.Visi kas gyvena kaimuose pila mešlą ant dirvonų,pavasarį trešia bulvems dirvą,sodina bulves o mes jas valgom.AR ČIA PROBLEMA ,BET PROBLEMA MŪSŲ TOLERANCIJOS IR ŽMOGIŠKUMO TRŪKUMAS.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.