Pigūs skrydžiai į Paryžių pildo daugelio svajones

Bent sykį gyvenime aplankyti Paryžių trokšta daugelis lietuvių. Stipriausi Prancūzijos sostinės apžavai – ore tvyranti romantika, turtinga kultūra, grakšti architektūra ir didinga istorija. Reguliariai organizuojami pigūs skrydžiai į Paryžių leidžia išpildyti įsimylėjėlių, meno garbintojų ir stileivų svajones kone akimirksniu.

Kada geriausia ieškoti bilietų į Paryžių?

Pigūs lėktuvų, skriejančių link Paryžiaus, bilietai rinką pasiekia išties dažnai. Iš Lietuvos Paryžių galite pasiekti tiesioginiu reisu. Paprastai skrydis iš Vilniaus be persėdimų trunka apie 3 valandas. Tai – patogus ir greitas būdas keliauti.

Jei norite atrasti didžiausią pigių skrydžių pasiūlą, ieškokite reisų specialiuose paieškos portaluose. Nepriklausomos svetainės pateikia daugiausiai rezultatų už mažiausią kainą. Čia galite rasti bilietus tiek savaitgaliui, tiek ilgesnei kelionei. Specialistai pataria dairytis mėnesio reisų – taip išvyką susiplanuosite lengviau.

Geriausias metas pigiems bilietams ieškoti – pasibaigus vasaros sezonui. Rudenį ir žiemą keliautojų gerokai sumažėja, todėl avialinijų kompanijos mažomis kainomis stengiasi užpildyti lėktuvus. Paieškas pradėkite likus bent kelioms savaitėms iki planuojamų atostogų. Tokiu atveju lengviau rasite ne tik pigius bilietus, bet ir geresnę apgyvendinimo pasiūlą.

Kelios idėjos, ką nuveikti ir pamatyti Paryžiuje

Vienas žinomiausių bei lankomiausių Paryžiaus objektų – grakštusis Eifelio bokštas. Jį geriausia apžiūrėti iš Trokadero aikštės. Pigūs skrydžiai į Paryžių populiarūs ir dėl kitų lankytinų vietų. Aplankę mažiau reklamuojamus objektus, galėsite pasigirti išskirtinėmis, daugiau miesto autentikos atskleidžiančiomis atostogomis.

Muziejus Carnavalet

Tai – viena geriausių vietų pažinties su miestu pradžiai. Šiame muziejuje pateikta Paryžiaus istorija, suteiksiantį puikų kontekstą vėlesniems atradimams. Beje, įėjimas į muziejų – nemokamas.

Meilės siena

Jei Paryžiuje lankotės su antrąja puse, Meilės siena taps puikia vieta prisipažinimams. Ant 612 plytelių, sudarančių šią instaliaciją – meilė, išreikšta daugiau nei 300 kalbų. Šauni užduotis – paieškoti lietuviško užrašo.

Kapinės Pere–Lachaise

Pikantiška vieta ne gedintiems. Čia palaidoti visame pasaulyje puikiai žinomi žmonės: Džimas Morisonas, Oskaras Vaildas, F. Šopenas ir kiti. Kapinės tokios įdomios, kad prasminga įsigyti specialų žemėlapį.

Katakombos

Apsilankę kapinėse, temą galite pratęsti senosiose katakombose. Tyla ir kelių milijonų paryžiečių kaulai privers tvirčiau įsikibti į mylimojo ar mylimosios ranką.

Eglise St–Etienne–du–Mont bažnyčia

Neatsispiriantiems architektūros kerams šį gotikinį religinį statinį pamatyti tiesiog privaloma ir pigūs skrydžiai padės jį pamatyti. Tai – viena gražiausių ir įdomiausių bažnyčių visame Paryžiuje. Čia apsilankyti tiesiog būtina B. Paskalio gerbėjams: bažnyčia saugo jo palaikus.

Kalėjimas–muziejus La Conciergerie

13 amžių tebemenantis ištaigingas statinys išklausė daugybę nusikaltėlių istorijų. Čia laisvės prašėsi Marija Antuanetė, Ž. Dantonas, Š. Kordej.

Muziejus La Gaîté Lyrique

Jei mintis apie revoliucijas ir bausmes slegia, ūpą atgausite šioje galerijoje. Barokinė architektūra unikaliai sąveikauja su ultramoderniomis meno instaliacijomis. Čia ras kuo pasižavėti net video žaidimų mėgėjai.

Mokslo muziejus Cite des Sciences et de L’lndustrie

Susižavėję šių laikų technologijomis, būtinai apsilankykite šiame mokslo muziejuje. Interaktyvios ekspozicijos bus įdomios ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Sen Marteno kanalas

Šioje vietoje sutiksite daugiau tikrųjų paryžiečių. Norėdami pajusti tikrąją miesto atmosferą, įsitaisykite kanalo krantinėje, iš anksto pasirūpinę vynu, taurėmis ir gabalėliais gardaus sūrio.

Laiku aptikti pigūs skrydžiai į Paryžių suteiks galimybę rezervuoti geresnę nakvynės vietą ir išmėginti daugiau pramogų. Šis miestas pasirengęs maloniai nustebinti visus: šeimas su vaikais, vienišius, įsimylėjėlius, pašėlusias draugų kompanijas ir senjorų poras.

 

3 Komentarai

  1. su tokiom algom tik už vandenį ”PIGŲ” galim susimokėti ,o ne keliauti

  2. Vsiai neseniai pirkau Skrendam24.lt už 80 € į abi puses, tikrai pigu, bet aišku viešbučiai ir visa kita jau gerokai patuštinti piniginę verčia …

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.