Pigiausia Anglijoje?

Rugpjūtis sudėtingas anykštėnams, beruošiantiems savo atžalas į mokyklą. Vien uniformai daugelis paklos apie 100 Eur.
Mokyklinė uniforma – didžiausias galvos skausmas pradinukų tėvams. Visi stengiasi įsigyti naują, nedėvėtą. Neturintiems galimybių pirkti Lenkijoje ar kitoje Vakarų šalyje  – kainos nemažos.
Anykščiuose kelnės berniukui – 30 Eur, marškiniai – 18, megztukas – 35, kaklaraištis – 9, emblema – 3. Mergaitėms apsirengti kainuoja panašiai. Norintys tikrai gero daikto, uniformas siuvasi iš savo medžiagos, pagal individualų užsakymą.
“Tai nepigus malonumas. Tačiau galima ir pataupyti. Kiek žinau, randa labai panašių į uniforminius drabužius Anglijoje ir kitose šalyse, kur viskas net keliais kartais pigiau kainuoja. O juk emigravusių giminaičių turi, kone, kiekviena šeima. Taip pat daug kas įsigyja ir padėvėtų.

Turintys galimybę apsipirkti Lenkijoje uniformoms sutaupo maždaug ketvirtadalį sumos. Kai kurie anykštėnai kooperuojasi  ir mokyklai viską, taip pat ir uniformų detales, perka Anglijoje. Jie taupo apytiksliai pusę sumos, nei sumokėtų visa tai įsigydami Anykščiuose.

Þinoma, kad visa apranga nemažai kainuoja, bet paskui tereikia rūpintis vien avalyne, o ir nebetenka kiekvieną rytą vesti derybų, kaip pasipuošti”, – kalbėjo  pradinuko mama.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.