„Perdirbtos smegenys“ bando pakeisti pasaulį…

Gegužės 21 dieną Anykščių Jono Biliūno gimnazijos antrokų gimnazistų komanda „Perdirbtos smegenys“ dalyvavo konkurse „Žalioji olimpiada“, kuris vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete. Konkursą organizuoja  organizacija „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“.  Organizuojamo projekto tikslas –  netradiciškai ugdyti Lietuvos moksleivių ekologinį sąmoningumą – perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, formuoti įpročius, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui.

Į pusfinalį  komanda pateko atlikusi pirmojo etapo resursų taupymo, atliekų rūšiavimo ir vartojimo mažinimo užduotį. Prie šios užduoties atlikimo prisidėjo visa gimnazijos bendruomenė.

Pusfinalyje gimnazistai pasitikrino savo aplinkosaugines  žinias. Konkursą sudarė trys etapai: keturių dalių protmūšis, kūrybinės užduotys ir „Uksi kaksi popsi“  užduotis.  Konkurso dalyvius palaikė sirgalių komanda, kuri buvo taip pat pasiruošusi: pasigamino plakatus iš jau perskaitytų laikraščių ir  tapetų likučių.

Pasiruošti konkursui mokiniams padėjo biologijos mokytoja Ramunė Petrusevičienė ir chemijos mokytoja Rasa Pilkienė.

Kova dėl vietos finale dar nesibaigė. Mokiniai, atlikę vasaros užduotį, kurią įvertins komisija, turės galimybę patekti į finalą.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazistai prisideda prie aplinkosauginių akcijų. Net ir darydami mažus darbus galime pakeisti visą pasaulį!

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos biologijos mokytoja Ramunė Petrusevičienė

 

2 komentarai

  1. Na saunuoliai

  2. SĖKMĖS !!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.