Per savaitę atsiskaitė 3-ys seniūnijos

Anykščių, Traupio ir Troškūnų seniūnai rajono vadovams pasakojo apie nuveiktus darbus 2016-tais metais bei pristatė veiklos planus.
Naujųjų Elmininkų bendruomenės patalpose diskutuota apie naujų kelio ženklų įrengimą, greičio ribojimo galimybes, Volupio gatvės dangos kokybę. Rajono meras Kęstutis Tubis ir Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka gyventojams atsakė į rūpimus klausimus dėl seniūnijoje esančių apleistų pastatų, gyvenviečių pavadinimų.
Traupio seniūnijoje vykusio susirinkimo metu rajono vadovams ir seniūnijos atstovams gyventojai išsakė pastebėjimus apie seniūnijos teritorijoje esančių žvyrkelių ir asfaltuotų gatvių kokybę, kurią rajono vadovai, pasitelkdami specialistus, pažadėjo įvertinti ir esant galimybėms suremontuoti. Susirinkusieji vadovų dėmesį atkreipė ir į socialinių būstų bei kelio ženklų trūkumą.
Troškūniečiai daugiausiai klausimų turėjo dėl atliekų surinkimo tvarkos ir kainų.
„Manau, kad šiais metais pirmą kartą rengiami atviri ataskaitiniai susitikimai ir 2017 metų veiklos pristatymai naudingi ne tik pačioms seniūnijoms, bet ir gyventojams. Susitikimuose išgirstame daug informacijos apie svarbius klausimus, apie problemas, kurių sprendimas galėtų pagerinti ne vieno rajono gyventojo kasdienybę. Šių probleminių klausimų sprendimas – mūsų prioritetas", – šią savaitę vykusius susitikimus su seniūnijų atstovais ir gyventojais apibendrino savivaldybės administracijos direktorius A. Gališanka.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.