Per pirmuosius šios kadencijos Seimo darbo metus bene labiausiai pastebimi buvo anykštėnų atstovai

Sukako lygiai metai, kai Lietuvai vadovauja “valstiečiai”. Greta Kildišienė “aktyviai” (jos patrono įsitikinimu, aktyviau nei visi parlamentarai kartu sudėjus)  reiškėsi beveik keturis mėnesius. Po to pastarąją pakeitė ne kas kitas, o Antanas Baura. Nuo pat pradžių naujajam Seimo nariui teko ir atsakingos pareigos – jis kartu su Eugenijumi Gentvilu, Dainiumi Kreiviu, Gabrieliumi Landsbergiu, Mindaugu Basčiu ir kt. iš karto ėmė darbuotis Ekonomikos komitete, o netrukus po to pradėjo vadovauti ir komisijai, tiriančiai kolegos Kęstučio Pūko lovos reikalus.

Deja, šis tyrimas neplanuotai stringa. Komisija savo posėdžiuose niekaip nesulaukia paties nedorėlio. Jis prieš kiekvieną posėdį per savo atstovus atsiunčia pranešimą, jog negali atvykti, nes turi nedarbingumo pažymėjimą. Tuo tarpu nedarbingą Pūką jau kai kas pastebėjo, besirūpinantį statybos darbais savo sodyboje. Žodžiu, skandalas po skandalo.

“Priežastis neatvykti – kaip ir prieš kiekvieną posėdį – medikų pažyma, kad serga ir negali dalyvauti”, – vakar žiniasklaidos atstovams sakė A. Baura.

K. Pūko nedarbingumo raštelius žada tirti ir “Sodros” vadovai.

LNK žiniose vakar ištransliuota įžvalga, jog drauge su G. Kildišiene į skandalą pateko ir visi “valsteičiai”. O jai pasitraukus iš Seimo, nutilo kalbos ir apie galimą meilės romaną su lyderiu, ir apie tautinių drabužių moksleiviams siuvimą.

Tačiau ilgam “valstiečiai” nenurimo – šiuo metu bene didžiausiame dėmesio centre – frakcijos nariai Povilas Urbšys ir Dainius Kepenis. Pirmasis save pats jau vadina seksistu ir mužiku, o antrasis ieško pritarėjų jo “idėjai Lietuvai”  – statyti bendrus monumetus pokario partizanams ir stribams.

Dar LNK prisiminė Mindaugą Bastį, jo gynėja Artūrą Skardžių, Liną Balsį ir partijas dažniau nei kojines keičiančią Dovilę Šakalienę.

66 proc. televizijos žiūrovų mano, jog šios kadencijos Seimas dirba labai blogai.  Tuo tarpu profesionalūs apklausų rengėjai turi kiek geresnių žinių valdantiesiems – jų darbą labai blogai vertina tik 45 proc. tautiečių.

4 Komentarai

  1. Seksistas Povilas

    Kai Greta per valandą sužavėjo merą savo patirtimi, Ramūnui buvo pakilęs pavydo jausmas ar ne?

  2. mazuma, pensininkus apvoge zmones ,nematau kuo cia dziugauti tik tokie pat dziaugtis ir gali

  3. Patiko paskutinis sakinys: „Tuo tarpu profesionalūs apklausų rengėjai turi kiek geresnių žinių valdantiesiems – jų darbą LABAI BLOGAI vertina tik 45 proc. tautiečių.“ O tai kaip vertina likę 65%? Tik „Blogai“ ar „Nepakenčiamai“, ar „Siaubingai“?

  4. ir vėl Gretutė, čia gal vis dar partijos ” mūza” ???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.