Per parą rajone 2 nauji ligos atvejai

Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 2104 nauji COVID-19 ligos atvejai, dėl koronaviruso mirė 17 žmonių, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Dėl kitų priežasčių mirė aštuoni užsikrėtusieji. Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 53 757 asmenys, 40 459 – tebeserga, 12 655 – pasveiko. Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 449 žmonės, dėl kitų priežasčių – 194 užsikrėtusieji.

Per praėjusią parą Anykščių rajone nustatyti 2 nauji COVID-19 atvejai. 1 nustatytas atvejis susijęs su UAB „Anykščių ratas“ židiniu. 1 atvejis nustatytas parduotuvės Maxima darbuotojui (viso sergančių 2 asmenys). Bendras sergančiųjų koronaviruso infekcija skaičius rajone – 80. Pasveiko 3 asmenys. Bendras pasveikusiųjų skaičius – 29.

Anykščių savivaldybė sergamumo reitingų lentelėje šiandien septintoje vietoje, vakar buvo devintoje vietoje.

19 komentarų

 1. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Laikas visiems parašyti testamentus ! Nežinai kas tau atsitiks rytoj. Kokia zaraza prilips ir bus kapiec !!!

 2. Išnyksiu kaip dūmas
  Autorius: Maironis

  Išnyksiu kaip dūmas, neblaškomas vėjo,
  Ir niekas manęs neminės!
  Tiek tūkstančių amžiais gyveno, kentėjo,
  O kas jų bent vardą atspės?

  Kaip bangos ant marių, kaip mintys žmogaus,
  Taip mainos pasaulio darbai!
  Kur Sardės? Atėnai? Ar Rymo garsaus
  Kur vyrai ar jų veikalai?

  O kas mano kančios? Ar tas įkvėpimas?
  Tie dvasios sumirgę žaibai!..
  Tik kraujas sujudęs, širdies tik plakimas,
  Kuriems nebužilgo – kapai!

  Užmirš mano giesmes! Poetai kiti
  Ieškos įkvėpimo brangaus;
  Ir jiems ta žvaigždė švies iš tolo skaisti,
  Bet vėl kaip mane ji apgaus!

  Ir kas ta garbė, giesmėmis apdainuota?
  Šešėlis, kurs bėga greta!
  Išnyko žmogus: ir svajota-sapnuota
  Išblyško kaip ryto aušra.

 3. Oficialūs duomenys

  Oficialiai pranešta. Per 2020 11 25 dieną Anykščių rajone nustatyti 2 nauji atvejai. Vyras 50–59 metų, Moteris 50–59 metų.

 4. Sankt Peterburge gyvena 5 351 935 gyventojai, 1 kv. km. gyvena 3 779 žmonės.
  Lietuvoje gyvena 2 791 903 gyventojai. 1 kv. km. gyvena 45,3 žmonės.
  Ir Sankt Peterburge, ir Lietuvoje per parą nustatoma per 2 tūkst. koronavirusų susirgusių asmenų. Niekaip nesuprantu, kodėl mūsiškiai nesuvaldo viruso, jei Vilniuje 1 kv. km. gyvena tik 1 465 žmonės.

 5. Na ka Vygantuk pasejai karona ,,rate,,,

 6. Na tikrai puikūs rezultatai rajone

  Tikrai pavyzdingai rajonas tvarkosi, kai Lietuvoje tūkstančiai atvejų, o Anykščiuose vienetai tik. Pagarba protingiems protingai dirbantiems, ypač operacijų vadovui. Visgi, didžiulė ilgametė patirtis valdant gyvūnų užkrečiamas ligas puikiai matosi ir šioje situacijoje. Sėkmės, Dainiau, mes, rajono gyventojai, puikius darbus dirbančius tikrai matome.

  • Kodėl ligoninėje uždarytas vaikų ligų skyrius? Ar ta pati priežastis kaip ir poliklinikoje?

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Is tautos nelaimes rasyneti patiems sau reklamines politines skrajutes, as asmeniskai dievo pirsto pabijociau.

  • Su maxima tai išvis ten durnynas ale purške patalpas o žmoniu tikrinti nesiruoše o gal ir vaikšto kokios moterys sergančios. O kas lieče pona Žiogeli tai dar tokio netaktiško žmogaus dar nesu mačiusi visiem tik kad pinigai o žmoniu sveikata nusišvilpt.

  • Dainiui kiaulių marą valdyt geriau sekėsi. Su žmonėmis neatsakingas.

   • Ką čia šnekate, nebūtų Žiogelio, išvis niekas nieko nedirbtų. Pavyzdžiui yra savivaldybėj daktarė, ar girdėjo kas, kad dirbtų , kovojant su koronos pandemija, arba ponios iš visuomenės sveikatos centro ką veikia? Gerai, kad ŽIOGELIS yra.

 7. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Populiacijos tyrimas parode kad Anyksciuose viruso isplitimas toks pat, koks Lietuvos vidurkis ir susirgusiu skaicius pradejo kilti tik todel, kad intensyviau tirti pradejo atsiradus tyrimu „kioskui“. Prisibelstu zmones „poliklinikan“, isaugtu dar daugiau…

  O populiacijos tyrimas dauguma pasaulio saliu gauna labai panasius rezultatus, viruso masiskumas panasiai 10 kartu daugiau nei susirgusiu skaicius. Tai jei Lietuvoje bendras susirgusiu skaicius arteja prie 2 % tai nuo Anyksciu gyventoju imkite 10 kart daugiau, 20% ir gausite panasiai kiek Anykstenu tas siaubas buvo aplankes ir koks briedas aiskintis kur, kas ka su kuo…..

  Trecia skaiciai visada lyginami, jei nelyginami skaiciai tai tik tuscias barskutis emocijai isreiksti… Baiginejasi metai.. Kai bus 2020 metu mirtingumo statistika pagal ligas, kvepavimo, sirdies ligu, onkologiniu, o tuo paciu savizudybiu skaicius, o sie skaiciai metu is metu buvo labai panasus, tada galesime pamojuoti poltikams veliavelems kur ka jie issaugojo o kur padidino. Plius pridedant ekonominius nuostolius, kame rodo Lietuvos praktika kuri is ekonominiu kataklizmu atsigauna labai labai sunkiai. Plius dar kai visada sioje tautoje atsiranda tokiu, kuriems naudinga masine nelaime daugumos.

  Apskritai kas liecia nelaimes, pamascius apie sventos zemes istorija, mano galva ji susipainiojo pati save analizuodama represiju ir genocido savokose. Stebint sia tauta susidaro vaizdas kad genocida skirstant i savus ir svetimus, ji pati sau atlieka, o kitatauciai tik „pravalydavo“ suformuotas „virsuneles“ represijomis….. Na bet tautai, kuriai nusispjaut ant savo saknu ir apaciu, eilini karta visi karai ir represijos praeiti, pasaulis humaniskas ir is geros valios ES maitina toki genocidine masina ES projektu finansavimais 🙂

 8. palyginau corona su Lenkija. Lenkijoje vienas mirsta nuo 60 serganciu, Lietuvoje vienas mirsta nuo 125 serganciu. Pas mus du kartus maziau ir tai faktas ,kad musu daktarai visa galva auksciau lenku.

 9. Kas iš ligoninės darbuotojų serga…

 10. Jaj butu normali maximos direktorė tai rupintusi darbuotojais ir darytu testus.Bet viskas dzin.

 11. Vemt verčia maksima.praejimai siauri.trinasi žmogus su žmogum.isveza prekės ner kur dėtis.as kai nuvažiuoju į Anykščius nebūnu ten jau gal metai.ten tik ir gal pasigauti korona.fui.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.