Per keletą dienų nustatytas antras susirgimo koronavirusu atvejis

Praėjus bene porai mėnesių, kuomet rajone nebuvo nustatytas nė vienas susirgimo koronavirusu atvejis, vyriškis birželio pabaigoje  į Anykščius atvežė švedišką koroną, o liepos 2 dieną buvo gautas dar vienas teigiamas tyrimo atsakymas. Jaunai moteriai nustatytas susirgimas koronavirusu, nors į medikus ji kreipėsi visai dėl kitų sveikatos problemų. Redakcijos žiniomis, jauna moteris yra namų šeimininkė, niekur nekeliavo, kontaktų su iš užsienio grįžusiais neturėjo, kur galėjo pasigauti užkratą, nežino.

Pirmasis šiais metais Anykščių rajone COVID-19 viruso atvejis fiksuotas Kavarsko seniūnijoje, Janušavos kaime kovo 30 dieną, antrasis COVID-19 viruso atvejis balandžio 1-ąją užfiksuotas Anykščių seniūnijos Pagirių kaimo gyventojai,  nepatenkančiai į rizikos grupę. Moteris buvo Anykščių ligoninės darbuotoja. Abu šie susirgimo atvejai nebuvo susiję.
Balandžio 2 dieną koronavirusas  buvo nustatytas dar dviem anykštėnams, o balandžio 30 dieną buvo nustatyta, kad virusu užsikrėtusi Aknystos socialinės globos namų darbuotoja.

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. o ką negi galima tikėtis ko nors geresnio, karantinuotis nebereikia,grįžta iš Švedijos, Anglijos ir siaučia po parduotuves,kavines,turgus.Tuoj atsiras užkratas ir mažesniuose miesteliuose.

  2. Cha cha cha ! Graudūs verksmai.

    Tuoj užsikrės ir kanopas nukratys tavo bendravardis Pagiežinskas. Turi gi jį pasiekti Dievo bausmė!

    • Stebėtojas Al

      Abejoju, nes korona prie koronės-nelabai limpa. O jis dar ir gerklę be perstojo dezinfekuoja….iki “ nulūžimo” dažnai. Tai tada ir”užplūsta kūrybiniai proveržiai” įvairiausiomis temomis Romaldą G.

  3. Kapai jiems jai nepassveiks

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.