Penktoji iš eilės „KKSC-Elmio“ pergalė

„KKSC-Elmio“ krepšininkai pratęsė fantastišką pergalių seriją RKL čempionate.

Penktadienį anykštėnai savų sirgalių akivaizdoje 94:77 sutriuškino Ignalinos „Vilkakalnio“ komandą ir pirmenybėse triumfavo penktą sykį iš eilės.

Į areną atėję 220 sirgalių jau mačo pradžioje pamatė užtikrintą šeimininkų žaidimą (23:11), tačiau ignaliniečiai greitai atsigavo ir pradėjo švelninti skirtumą. Negana to, antrojo kėlinio viduryje svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį (31:34).

Vis dėlto po ilgosios pertraukos susizgribę R.Šližio auklėtiniai vėl pradėjo dominuoti aikštėje ir susigrąžino turėtą dviženklę persvarą bei užtikrintai laimėjo rungtynes.

„KKSC-Elmis“: G.Šniaukštas 19, D.Radžiūnas (13 atk. kam.) 17, A.Jakštonis 14, S.Butkys ir T.Jodelis po 11, Ž.Žiukas 10 (10 rez. perd.), A.Andriejauskas 9, I.Raščius 2, E.Sriubas (10 atk. kam.) 1.

„Kalnakalnis“: R.Maižiešius 19, R.Prybylskis 15.