Visai rimtai. Pedagogikos gelbėjimas

Jūs galvojat, kad valdininkai nori spręsti problemas? Visokios pertvarkos – akių dūmimas.  Lankėsi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, kuri skundėsi, kad nėra jaunų mokytojų. Sakė, kad padėtį pataisys etatinis apmokėjimas.

Esu pasiruošęs aukotis ir gelbėti pedagogiką – duokit du etatus, dirbsiu, iš manęs išeis du mokytojai po 25 metus. Iš karto jaunų specialistų bus, kaip… Galvojat išklausė (gal ir per tyliai sakiau), suprato, ėmėsi veiksmų? Sakau jums – jie tik akis dumia.

Linas BITVINSKAS
„Šilelis“ Nr. 14 (1131)

3 komentarai

 1. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Visu pirma Lietuvoje pedagokos praktiskai nera. Ji isnyko kaip dinozaurai, ir pagal esamas biurokratines taisykles ir istatymus ji neimanoma.

  Taip kaip teveliai supranta savo suneliu ir dukreliu vystyma investuodami ir globodami juos siltnamio salygos realybei kurios nebus.
  Ir daugiau nei 100% procentu isitikine savo globos realumu, nera nei pedagogikos nei psichologijos pradmenu suvokimo nors ivado lygi. Ten zeme plokscia ir laikosi ant 3 drambliu.

  Bet Lietuvoje yra mokyklos ir yra mokytojai. Bet ne pedagogai. Ir mokytojai lyginant su europa gana auksto lygio. Kurie vaikus paruosia gana aukstam lygi kalbu, matematikos, fizikos ir taip toliau. Bet ne pedagini psichologini asmenybes vystymasi. Tai yra profesionalius busimus sociumo paklusnius sraigtus. O psichologinis asmenybiu lygmuo lieka labai infantiliam lygi.
  Sunkiai isivaizduoju pedagoka kuris leidziasi su paaugliais i zygi, gyvena kartu ju gyvenima, ir kartu valgo ta draudziama vaisiu ka ir jie. Bet stengiasi kartu su jais pakilti i kita lygi. Isbristi kartu is esamos padeties jei ji destruktyvi.
  Kas laukia tokio pedagogo pagal esama teisine sistema. Ir nedok dieve sis pedagogas isaiskins paaugliams apie destruktyvia ju tevu pasaulejauta. Ir kodel ju tevelis ar mamyte neskiria edipo komplekso nuo paprastos emocines meiles savo vaikui…

  Tiesiog teveliai toliau mylekite savo dukrytes ir sunelius siltnamio salygomis nes jums Lietuva tokia bus bus ir bus.
  __________________________________________

  Ir reiktu vartoti savokas MOKYKLA. Svietimo sistema. Ir mokytojai. Reali pedagogika neimanoma siai dienai.

 2. Turbūt Jūsų pedagogai dirbo atmestinai, nes rašydamas darote nemažai klaidų…

 3. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Visu pirma pagal mano isdestyta minti butu MOKYTOJAI dirbo blogai, ar as pats su savimi.
  Ir kadangi zodis Pedagogas pedagogika, kai kur parasyta ir gerai, pamastykite ir kitus varijantus.
  Bet jusu savimeile greiciausiai labiausiai glosto jusu versija.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.