Pavargo

Teatro mokytoja Troškūnų miestelio gimnazijoje dirbusi Jolanta Pupkienė nebemokytojauja nuo gegužės mėnesio. Atsisakyti antraeilių pareigų režisierė nusprendė dėl didelio krūvio ir jausmo, jog atėjo metas tai padaryti.
Didelių laimėjimų Respublikiniuose skaitovų konkursuose su Troškūnų gimnazistais pasiekusi pedagogė šiuo metu dirba tik Anykščių kultūros centro Troškūnų skyriuje.
“Taip aš nebedirbu nuo gegužės mėnesio. Išėjau savo noru. Direktorė prašė likti, bet sprendimo nepakeičiau. Mano nuomone, mokytojas privalo išeiti, kai nieko gero nebegali duoti vaikams. Be to, dirbant mokykloje, negalėjau savęs realizuoti kūryboje. Teko daug organizuoti renginių, švenčių – pavargau. Esu ne tas žmogus, kuris imtųsi 25-ių darbų ir neatliktų jų gerai. Su gimnazistais šiuo metu dirbu tik savo teatro studijoje“, – sakė J. Pupkienė.  
Nauja teatro mokytoja gimnazijoje dirba Rasa Poškuvienė. Skaitovų konkursas startuoja jau vasario mėnesį ir etapais vyksta iki gegužės.
„Þmonės neįsivaizduoja, kokioje košėje tie vaikai dalyvavo. Lygina su pramogomis pas draugus. Mes buvome tik viena kaimiška mokykla, kuri konkuravo su Vilniaus licėjumi, Jono Basanavičiaus gimnazija, su mokyklomis, kuriose sustiprinta lietuvių kalba… Po to visus troškūniečius filmavo televizijoje, o į juos pažiūrėti ir pasididžiuoti galima internete LRT Mediatekoje“, – pasakojo režisierė.
facebook.com nuotrauka
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.