Paukščiai sugrįžta į Šilelį…

Nušniokštė dar vienas, jau devintasis, alternatyvios muzikos festivalis – „Devilstone“. Renginys, kuriame šį kartą grojo daugiau nei pusšimtis muzikantų, iš ankstesnių išsiskyrė žiūrovų iš užsienio skaičiumi bei nemenkomis pajamomis Anykščių varguoliams, kurie rinko tuščią tarą ir ją prie taromatų gabeno net su karučiais.
„Užstato programoje“ intensyviai dalyvavę anykštėnai į festivalio pabaigą įsidrąsino ir užsieniečių, tarp kurių buvo daugiausiai latvių bei estų, patys paprašydavo atiduoti ištuštintas gėrimų pakuotes.
„Tokio uždarbio seniai neregėjome. Labai daug išgėrė alaus, sidro ir kitokių gėrimų“, – teigė vienas iš link taromato su savo surinkta manta pajudėjęs vietinis, kurio teigimu, jis su kolegomis vos spėja suktis festivalio prieigose.
Beje, viso festivalio metu kilometro atkarpoje nuo Dainuvos slėnio iki artimiausio prekybos centro gyvenimas virte virė. Gatvė buvo sausakimša ne tik transporto priemonių, bet ir žmonių. Vieni ėjo apsipirkti, kiti ko nors pasiimti į automobilius ar šiaip atsikvėpti nuo trankių decibelų.
Tuo tarpu miesto centre įsikūrę prekybininkai teigė, jog jų apyvartai renginio dalyviai nepadarė  rimtesnės įtakos ir spėliojo, jog šį sykį Anykščius užplūdusios publikos prioritetai visiškai kiti.  
Pašnekinti policijos pareigūnai tvirtino, jog iki šeštadienio popietės viešosios tvarkos pažeidimų Dainuvos slėnyje nefiksavo. Nieko draudžiamo nepavyko aptikti net ir specialiai apmokytam šuniui.   
Beje, sekant naujienas apie „Devilstone“ internete, į akis krito renginio reklama prancūzakalbėse šalyse -Belgijoje ir Prancūzijoje.
{gallery}galerijos/va_2017{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.