Patvirtintas 2019 m. Anykščių rajono biudžetas

Šiandien vyko rajono tarybos posėdis, kuriame patvirtintas naujasis Anykščių rajono biudžetas. Šiemet gyvensime šiek tiek kukliau.

„Biudžetas patvirtintas vienbalsiai“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka.  Pasak A. Gališankos, palyginus su praeitais metais, šiemet administracija gavo pasiūlymų, kaip patobulinti biudžetą. „Turbūt viena iš priežasčių, kodėl tarybos nariai už biudžeto projektą balsavo vienbalsiai, buvo tai, kad įtraukėme papildomus pasiūlymus, kurie skirti 4 sritims. Buvo pasiūlyta geriau finansuoti kelius, nevyriausybines organizacijas, smulkų verslą ir daugiau lėšų skirti seniūnijoms“, – sakė A. Gališanka.
Linas BITVINSKAS

13 Komentarai

 1. www.anyksciai.lt

  Puiku, kad neliko valdžioje Tubio, todėl buvo atsižvelgta į racionalius opozicijos pasiūlymus.
  Gališanka bandė prieštarauti, bet Obelevičius diplomatiškai nusodino Gališanką ir buvo pasiektas visoms pusėms geras sprendimas. Matydamas, kad lieka vienas, net Tubis balsavo už opozicijos pasiūlytą biudžetą.

  • Šunys loja o , karavanas eina. Nepergyvenkit dėl Kęstučio T. ,jį palaiko dauguma realiai mąstančių Anykštėnų. Aš beveik neabejoju ,kas bus išrinktas meru.

  • PASIŪLYMAS

   Antanui Baurai ir Valstiečių partijai.
   Kam jums užsiciklinusiai brukti į merus vis labiau apsijuokiantį kandidatą D.Vaiginą, apie kurio ankstesnę veiklą ligoninėje vis daugiau detalių aiškėja. (Ir apie asmeninį gyvenimą taip pat!) Jei neturite rimtų ir tinkamų kandidatų į merus vyrų, kodėl jums neiškėlus moters kandidatūros? Tai labai atitiktų ES demokratijos principams! O tinkamų kandidačių moterų savo tarpe jūs turite. Siūlau pamąstyti ir ryžtis!

  • Nu va kva kva...

   OPOZICIJOS ŠMĖKLA VAIKŠTO PO ANYKŠČIŲ RAJONĄ. TAČIAU JAU NEBE 2001-ji. PUČAS SUBLIŪŠKO. PERVERSMAS NEIŠDEGĖ. OPOZICIJA SUIRUTĖS NESUKĖLĖ. CHA CHA CHA !

  • Patikslinimas

   TUBIS TYLĖDAMAS PASIEKĖ PERGALĘ. TAIP IR TOLIAU TEBŪNIE ! 🙂

 2. Geras ėjimas

  Redtubis nusileido opozicijai ir sukandęs dantis nubalsavo. Žlugo CARAS.

 3. Ku Tubis, neklauso STT,ku jam Skvernelis laido ,ku anas veikia savivaldybej,jei anam ažudraudė tynainos užaiti?Jau ir STT ir VRK laido ir padarys,kad anas nieko neėme?

 4. išaina , kad statistikos departamentą ir laisvosios rinkos institutą reik išvaikyt ? nes “gyvensime šiek tiek kukliau”

 5. koks meras toks ir biudzetas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.