Patikrino mokyklas

Kaip laikomasi higienos reikalavimų, Anykščių visuomenės sveikatos centro kontrolieriai domėjosi 7-iose ugdymo įstaigose.
Didžiausi neatitikimai normoms nustatyti sportui skirtose erdvėse. Sporto aikštyno iš viso neturi Viešintų pagrindinė mokykla – daugiafunkcinis centras. Dalis stadionų – nerenovuoti nuo mokyklų pastatymo, neprižiūrimi jų bėgimo takai, pratyboms naudojami pasenę įrenginiai.
Visos mokyklos vykdo veiklą, tik gavusios leidimą – higienos pasą. Asmens higienos normų pažeidimų nefiksuota arba jie buvo neesminiai. Visose ugdymo įstaigose vidaus tualetuose įrengtos kabinos su rakinamomis durimis, sanitariniai įrenginiai veikiantys. Tualetuose – prausyklose yra karštas vanduo, muilo.
Tik pavieniai mokiniai ir mokyklos darbuotojai nepasitikrinę sveikatos. Tai labai svarbu, nes laiku tikrinantis dėl tuberkuliozės ir kitų užkrečiamųjų ligų yra apsaugomi aplinkiniai. Þinant vaiko sveikatos būklę, sudaromas tinkamas kūno kultūros pamokų krūvis, išrenkama palankiausia sėdėjimo vieta klasėje ar mokymo kabinete ir pan.
Mokyklose sudarytos sąlygos mokiniams pavalgyti šilto maisto.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.