Patarė turizmo plėtotojams

Anykščių krašto verslininkė Gitana Mileikaitė svajoja apie tokį patį keliautojų intensyvumą visais metų laikais, koks buvo praėjusį savaitgalį. Lakmuso popierėlių vėl tapo Medžių lajų takas, kuriame keliautojų netrūko net ir vykstat „Þirgelio“ šventei.

Šeštadienį ne visi lankytojai skubėjo į Niūronis. Vidurdienį stovėjimo aikštelėje prie Puntuko buvo galima suskaičiuoti apie šimtą automobilių. Tuo pačiu metu virš medžių viršūnių vaikštinėjo nemažiau nei pusė latvakalbių. Akivaizdu, jog juos taip pat buvo galima privilioti į „Bėk bėk, žirgeli!“. Tik latviai lietuviškų spaudinių neskaito.

Tačiau G. Mileikaitė savivaldybės darbuotojams dėl vasaros sezono turi kur kas mažiau priekaištų nei dėl žiemos.

„Norisi kuo daugiau veiklos žmonėms žiemą. Savivaldybėje buvo kalbėta, kad tuos pačius dviračių takus, kai šalta, galima išnaudoti slidinėjimui. Jie tikrai yra pritaikyti – kieta danga. Tereikia įsigyti tam tikrą techniką, kuri galėtų tą sniegą sutrombuoti arba truputėlį pagerinti iki slidinėjimo būklės. Jie taptų įdomūs. Nuo Kalitos kalno galima nučiuožti iki Arklio muziejaus arba į tą patį Lajų taką. Èia tereikia, kaip sakau, šiek tiek geranoriškos valios ir tokio racionalesnio sprendimo. Ir viskas turėtų pajudėti iš mirties taško“, – sakė žinoma kraštietė, kurios teigimu, vien verslas visko padaryti negali – būtina savivaldybės bei viešojo sektoriaus pagalba.

„Pagalba šiandien“ – Anykščių regioninis parkas praneša ir informuoja, kad birželio 5-tą bei 6-tą dienomis Medžių lajų tako kompleksas nedirbs. Šiandien ir rytoj bus atliekama statinio kasmetinė techninė profilaktika.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.