„Pasodino“ ir antrą

Rajono taryboje individualaus darbo grafiko nustatymas merui Sigučiui Obelevičiui įskėlė kibirkštis. Norėdamas įgelti buvusiam merui K. Tubiui, kurio teismo procesas dabar vyksta, posėdžiui vadovavęs vicemeras Dainius Žiogelis persistengė laidydamas sąmojius, ir „pasodino‘ abu merus

Prieš balsavimą K. Tubis išsakė nuomonę, kad meras turėtų tarnauti rinkėjams, o ne rūpintis savo nauda. „Meras turi vadovauti rajonui, jis turi žinoti visus klausimus. Kaip pamenu praeitoj kadencijos, tai S. Obelevičius daug klausimų nežinojo, nes atvykdavo dvi dienas „ant pietų“ ir sėdi per pietus savo kabinete, niekas pas jį neužeina, tai čia tas pats dalykas bus. Iš kitos pusės, po darbo durys savivaldybėje uždaromos ir niekas čia nepakliūna, tai kam čia toks darbas reikalingas. Jei esat išrinkti savivaldybės vadovais, tai dirbkit žmonių labui, o ne spręskit savo reikalus. Šis prašymas suponuoja, kad Traupio mokykla nebus uždaroma iki kadencijos pabaigos, nors ir vienas vaikas ten būtų, yra tam tikra nuostata susikurti sau patogią aplinką“, – sakė K.Tubis.
D. Žiogelis nusprendė pamokyti K. Tubį, teisingai naudoti žodžius. „Gerbiamam Kęstučiui pasakysiu, kad sėdima yra Lukiškėse arba Pravieniškėse, o visus kitur yra dirbama. Labai noriu primint, kad dvejus metus kovojau, kad būtų teisiškai reglamentuojamas S. Obelevičiaus darbo laikas, – atsakė D. Žiogelis.
Tiesa, D.Žiogelis pamokęs K. Tubį teisingai kalbėti, pats „pasodino“ ir dabartinį merą S. Obelevičių. „Yra darbo laikas, tada kontroliuokit, meras iš tikrųjų sėdi… – užsikirto D. Žiogelis, kai tarybos nariai pradėjo juoktis, – meras ne sėdi, atsiprašau, dirba per pietus kabinete, net neranda laiko nueit papietaut“.
Linas BITVINSKAS

10 komentarų

 1. Chalturščikai

  Meras chaltūrina mokytojaudamas, patarėjas chaltūrina chirurgaudamas, kieno dar eilė? Vicmeris eis dirbti apsėklintoju? O ką? Ir jam galima!

  • Administracijos
   direktorės pavaduotoja konsultuodama kaip įsisavinti projektiniu pinigud iš socialinių fondų. Taigi valdiškas darbas ne vilkas, miškan nenubėgs…

  • Tubis dar laisvėje

   Ką prie Tubio veikė dviejuose etatuose asmuo kuriam labai reikėjo darbo profkeje? Ar prie Tubio Obelevičius nedirbo mokytoju?

 2. 30 metu nepriklausomybės. Deja Klanai lebaujasi. Reik naujos revoliucijos.

 3. Nu jau prie Obeleviciaus ,tai visiskas bardakas savivaldybej,slykstu ten i tuos snukius ir ziuret.Nei vieno gudraus.

 4. Simonas Gudelis

  Ištrauka iš mero rinkiminės programos: „Įsipareigoju gerinti švietimo įstaigų būklę, aplinką, mokymosi priemones. Ieškosiu sprendimų,
  išsaugant bendrojo ugdymo mokyklų tinklą bei technologijų mokyklą. “ Kaip sekasi, Siguti?

 5. tokio bardako niekur kitur nėra,tik Anykščiuose.Koks ,blyn, dar kitas darbas? Kokias algas išsikėlę ir dar dirba antruose etatuose.kiek gi galima prieš žmones,rinkėjusa išsidirbinėti?Tik prie OBELEVIČIAUS IR TUBIO TOKIE BARDAKAI BUVO IR LIEKA.Kur kiti tarybos nariai,kur pasižadėjimai prieš rinkėjus? Išvaikyti visus šios kadencijos valdininkus

 6. Ikyreje ponai

  Negi nėra jaunų, protingų žmonių ,kad vis sėdi šie ponai mero postuose,eikit į pensiją ir miegokit iki begalybės

  • Pensijos ponai patarinėja merui ir savivaldybės specialistams už atlyginimą ir dar uždarbiauja savivaldybės finansuojamoje įstaigoje.
   Taip “ sukuriamos“ darbo vietos ir “ pritraukiami“ jauniasni specialistai į rajono įstaigas.
   .

 7. Pensijos ponai patarinėja merui ir savivaldybės specialistams už atlyginimą ir dar uždarbiauja savivaldybės finansuojamoje įstaigoje.
  Taip “ sukuriamos“ darbo vietos ir “ pritraukiami“ jauniasni specialistai į rajono įstaigas.
  .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.