Paslaugūs telefoniniai sukčiai ragina siekti progreso

Į „Nykščius“ paskambinusi garbaus amžiaus anykštėnė pasakojo, kad į laidinį telefoną vėl sulaukė telefoninių sukčių skambučio. Šį kartą jie ne tik tyrė „nusikaltimą“, bet ir rūpinosi, kad moteris žengtų progreso keliu….

Vardu ir pavarde prisistatęs „pareigūnas“ griežtai pareikalavo pasiaiškinti, kodėl ji neatvyko į Troškūnų gatvę (Policijos komisariatas, – red.pastaba) apklausai ir nepadeda tirti nusikaltimo.  Vėliau pareigūnas S.S. perdavė telefoną „finansinių nusikaltimų tyrėjui“, kuris aiškino, kad mato neaiškų judėjimą moters sąskaitoje, esą kažkas tai įneša, tai paima pinigus. Pasak jo, tai neabejotinai nusikaltimas ir, jeigu. jis turėtų moters elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, tai nusikaltimą sustabdytų. Deja, pasirodė, kad anykštėnė tokio dalyko neturi.  „O kuo aš galėčiau prisidėti prie nusikaltimo tyrimo?“ – klausė moteris. „Jūs būtinai pradėkite naudotis elektronine bankininkyste“, – atsisveikindami  pasakė sukčiai.

Štai kokia pažanga visuomenėje – greitai sukčiai rūpinsis ir tuo, kad senjorai laiku pas gydytojus registruotųsi…

NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. Reikia nepamiršti apsaugoti savo telefoną ir kitą techniką ne tik nuo sukčių, bet ir nuo įsilaužėlių! http://kaspersky24.lt/kaspersky-small-office-security

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.