Pasklido smarvė

Prieš keletą dienų pasklido neaštrus, tačiau daugelio iš miestelėnų nosytes riečiantis srutų kvapelis. Savivaldybės ekologė spėliojo, ar tai avarija Piktagalio kiaulių komplekse, ar jau atliekami technologiniai dirvos tręšimo darbai.Praėjusį antradienį Þemės ūkio skyriaus vedėjas Antanas Baura kalbėjosi su Piktagalyje įsikūrusios "Vikonas" įmonės direktoriumi dėl gaunamų skundų iš piktagaliečių.
Kelias savaites nekaip jaučiasi ir į Ažuožerius atvykstantys spausti sulčių žmonės. Verslininkai mano, kad vienas verslas neturėtų trukdyti kitam.
„Šiuo metu vyksta srutų laistymo darbai. Pagal reikalavimus patręšti laukai turi būti aparti per parą. Negalime pilti arčiau nei 100 m iki gyvenamųjų namų, negalime sekmadieniais ir per šventes – tai visų tų taisyklių ir laikomės. Galėjo užuosti nemalonų kvapą, jei vėjas į tą pusę papūtė, bet tik palijus tikrai nieko nebesijaus. Norint kažką užauginti, būtina ir tręšti. Juk nebus taip, kad Anykščiuose visi tik bandeles keps”, – sakė V. Gindrėnas, kurio teigimu, kaimo žmonės, kaip bebūtų keista, gerokai dažniau skundžiasi dėl kvapo nei miestiečiai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.