Paskelbti sėkmingiausieji turizmo srityje

Tarp 30-ties – tiek šiandien paskelbta pretendentų į 10 nominacijų – ir Anykščiuose bei Palangoje veikianti sanatorija.

UAB „Gradiali“ sieks tapti „Sėkmingiausiu 2017-tų metų sveikatos turizmo paslaugų teikėju“. Dėl apdovanojimo anykštėnai grumsis su „Vytautas mineral SPA“ Birštone ir Druskininkų reabilitacijos centru „Upa“.

Prasidėjo balsavimas internetu. Nugalėtojai bus paskelbti tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ 2018 m. sausio 26 d.

4 komentarai

  1. Niekada daugiau nebesilankysime Anyksciai Gradiali ,labai nemandagi administratore vardu berods Juste taip girdejom restorane.Maistas taipogi labai prastai ir neskoningai patiektas.Kiek dar bus tas pats meniu,nieko naujo,kokios ten virejos dirba ar melzejos?

  2. Irgi valgytojas

    O mums patiko 🙂 apsilankome kartas nuo karto 🙂 ir jeigu valgome bendraujame su padavejom, o ne su administratorem. Tai nelabai supratau kuo užkliuvo Valgytojui administratore 😀

  3. Mūsų lūkesčių Gradialis taip pat neišpildė, nusivylėme.

  4. Buvome ir mes Gradiali , bet taip jau viskas smunka ten zemyn.Maistas kaina brangi , kokybe pigi.Mateme virejas per „langeli“, besidairancias, tik jos nedevi kepuriu, kur ziuri maisto veterinarija?.Ar jiems negalioja tokie reikalavimai?.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.