Paskelbtas dar vienas konkursas

Anykščių rajono savivaldybės administracija rengia atranką į Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialisto pareigas.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatui – turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą fizinių mokslų studijų srities geologijos krypties, technologijos mokslų studijų srities inžinerijos krypties, socialinių mokslų studijų srities teritorijų planavimo krypties išsilavinimą; turėti ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį; mokėti dirbti kompiuterinėmis programomis ArcGIS, Autodesk, AutoCAD ir Microsoft Office programiniu paketu; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais geodeziją ir kartografiją, teritorijų planavimą; mokėti organizuoti savo veiklą, gebėti kaupti, analizuoti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, išmanyti dokumentų rengimo taisykles; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti dirbti komandoje.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nustatomas atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį, nuo 3,06 iki 10,5 pareiginės algos baziniais dydžiais.
Su darbuotoju bus sudaroma darbo sutartis.

Prašymų dalyvauti atrankoje laukiama iki 2017 m. lapkričio 16 d.

8 komentarai

 1. Žalčialunkis

  Reikalavimų vėl prirašė begalybę, iš buvusio Pesliako pareigų padarė paprastą specialistą, net ne valstybės tarnautoją vos ne už minimalią algą pagal darbo sutartį… 😀 Sėkmės ieškant kvailelių arti už centus.. :DDDDDDD

 2. Kodėl savivaldybė taip nemėgsta jaunų specialistų? Kiekvienam konkurse ar atrankoje jiems blokuoja kelią, įrašydama darbo patirties reikalavimą. Tai kada gi įgysi tą patirtį, jei nėra šanso?

 3. reikalavimų tai daug ,o prezidento patirties nereikia ar pilies valdovo?

 4. Už minimalkę reikalavimų ohoho. Paprastam specialistui dar ir darbo patirtis įpaišyta. Jokių šansų jaunam ogui pabandyt dirbt. Sėkmės valdovams ieškoti vergo į šią vietą. :)-

 5. pilies valdovas

  ieško vergu

 6. ir ras,nebijokit,juk ten nieko dirbti nereikia tik kavute ir sedejimas prie kompo

 7. Prasau nenusneketi !

 8. Kurioje vietoje čia perdideli reikalavimai? Čia manau patys minimaliausi reikalavimai toliai darbo vietai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.