Paskelbė žvyrkelių sąrašą, kurie bus asfaltuojami 2018 – 2020 metais

Anykščių rajone kapitaliai pasikeis net septyni kelių ruožai.  Asfaltas palengvins susisiekimą šiomis kryptimis:

Sedeikiai–Mikieriai–Čiukai

Šlavėnai–Kurkliai II–Kolonija

Anykščiai–Kurkliai–Balninkai–Želva

Troškūnai–Surdegis–Subačius

Troškūnai–Latavėnai–Didžiuliškiai

Janušava–Dabužiai–Troškūnai

Daujočiai–Krašteliai

Pagal kelių direkcijos vykdomą programą iš viso Lietuvoje bus išasfaltuoti 1009 kilometrai žvyrkelių.

19 Komentarai

 1. A tai kur Vikonys ? Ai, pas mus gi dar asfalto pėdsakų randama… Kartais geriau žvyrkelis nei toks asfaltas…

 2. as tai asfaltuosiu pats kelia ir kiema .

 3. Skiemonių seniūnija žvyrkeliu visa neprižiūri.

 4. bent per kaimus isasfaltuotu

 5. o kur asfaltas Kurkliai- Kavarskas

 6. Labai dėkingi už numatomą sutvarkyti kelio ruožą Šlavėnai–Kurkliai II–Kolonija.

 7. traškūnai-latavėnai

  įdomu kiek gyventojų realiai gyvena Mediniškiuose, kažkas čia ne taip..

 8. Anykščių Seimo nariai ir meras nesugeba gauti lėšų. Reikia atkreipti dėmesį, kad rajonai yra skirtingo didžio. Šaunuoliai kupiškėnai, nes gavo net 21,043 km. kai rajono plotas 1080 km2. Anykščiai gavo tik 20,387 km. , bet rajonas vos ne dvigubai didesnis už Kupiškio, net 1765 km2.

 9. Meras giriasis, kad yra ministro pirmininko draugas ir žada iš jo gauti lėšų. Bet meras rupinasi tik pilies statyba. Ar negalima įrodyti kelininkams, kad reikai pabaigti asfaltu sujungti Traupį ir Troškūnus ? Tada mokiniai važiuotų ne į Raguvą, oTroškūnus.

  • Kokia cia gi valdzia, koks meras? Nesirupina savo rajono mokiniais,nepasirupina, kad is to pacio rajono i mokykla eitu mokiniai,atiduoda kitam rajonui. Varguoliams nuasfaltuoja po pora km. ir dziaukites, ale jie dirba. Paziurekit kaip buvo meru (OBELĖLĖ) pasidare savo kaime saligatvi iki pat savo namu nuo pacio centro, kad saugiai vaiksciotu jo artimieji 🙂 o jau (Obel.) tada zadejo , kad bus nuasfaltuotas nuo Traupio iki Troskunu kelias.
   Zinau,kad dauguma vaiku norejo lankyti Troskunu gimnazija, o ne Raguvos, bet tiems “ponams” nelabai idomu, nes nerodo jokios iniciatyvos siuo klausimu. Jie atiduoda vaikus Panevezio raj. Gal pats laikas pradeti atstovauti mus, paprastus zmones? o ne sau parankius projektus stumdyti…!!!!

 10. Kaip gerai numatė atkarpą Šlavėnai-Kurkliai 2- Kolonija. Ačiū labai seniai laukėme.

 11. jeigu asfaltuos Panevėžio keliai ,tai užtruks ne 2m, o 20metų

 12. Budriu gyventoja.

  Pernai irgi buvo paskelbta,kad asfaltuos nuo Kavarsko iki Budriu ir Soveniu bet deja tik 1km nuasfaltavo nuo Kavarsko ir pasibaige. Todel ju melu nera ko tiketi.

 13. gal noretumete jus pravaziuoti nuo Kurkliu iki Kavarsko tuo keliu tiek metu niekas nieko nemato su masina tai geriau nevaziuot o pesciomis ir tai kojas gali issisukt kokios duobes , bet cia niekam neidomu kur seniunams patogiau ten ir stengiasi matyt ten dazniau vazineja

  • Seniūnams kelias Kavarskas – Kurliai nepriklauso. Su susisiekimo ministerija privalo bendrauti meras. Nesiseka žmogui užmegzti draugiškų santykių, tada galėtų siųsti administracijos direktorių.

 14. Pamačiau, kad bus asfaltuojamas kelias Janušava- Troškūnai per Dabužius. Manau, kad pagaliau valdžia mąsto kaip reiks važiuoti, kai vėl pradės žiedo prie Bikuvos remontą. Turiu mintyje, kad iš Ukmergės pusės link Troškūnų bus galima pravažiuoti pro Dabužius ir negaišti Anykščių mieste. Pasižiūriu feisbuko puslapyje Eismo saugumas Anykščių rajone ir nustėrau. Pasirodo Janušava–Dabužiai–Troškūnai ruožo ilgis, km 0,221. Prie Dabužių paasfaltuos 221 metrą…. Tuo tarpu pernai iki Balninkių Molėtų rajonas ) asfaltavo gal 20 km. Kitais metais išasfaltuos visą 13 km. kelią nuo Užpalių iki Utenos.

 15. Mr yra totalus Dalbajobas

  kaskaip nemanau kad meras kaskaip bando trugdyt rajono keliu atsfaltavima,ko jus ant jo stumat?

 16. Troskunai surdegis seip asvaltas kam ten ko prireike

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.