Pasitarė ir nusprendė nedalyvauti

Anykštėnams puikiai pažįstami kandidatai į Seimą Antanas Baura,  Lukas Pakeltis, Ričardas Sargūnas, Valentinas Stundys ir Auksė Kontrimienė nutarė nebedalyvauti "Drąsos kelio" atstovo organizuojamame prisistatyme visuomenei ir duoti daugiau laiko tai padaryti mažiau žinomiems arba visai vietos gyventojams nepažįstamiems pretendentams.
"Apie E.Vildės organizuojamus debatus kovo 3 dieną, 18 valandą, Anykščių kultūros centre vietiniai Anykščių kandidatai į LR Seimą turi savo nuomonę. Debatus jie palaiko ir mano, kad tai reikalingas ir informatyvus renginys, tačiau nėra tikslo organizuoti debatus tokiu metu, kai dar nesurinkti kandidatų parašai ir gali atkristi dalies dalyvaujančių kandidatūros. Be to, šiuos debatus organizuoja angažuotas asmuo, pats ketinantis dalyvauti rinkimuose. Jei rajono žmonėms pažįstami kandidatai atsisako dalyvauti tokiuose debatuose, kyla klausimas, ar išvis yra tikslas juos organizuoti. Tai galėtų būti nebent mažiau Anykščių rajono gyventojams pažįstamų kandidatų sueiga ir prisistatymas žmonėms", – tokį pranešimą „Nykščiams“ atsiuntė iniciatyvos visu buvusiu formatu nepalaikantys politikai.  
Ar į susipažinimo vakaronę atvyks Egidijus Baltušis, Romualdas Gėgžnas, Kristupas Augustas Krivickas, Ričardas Krūminis, Mindaugas Pauliukas, Valentinas Šapalas, Edita Tamošiūnaitė – kol kas neskelbiama.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.