Pasisakė prieš lengvatą individualių namų šildymui

Seimas nusprendė nesvarstyti siūlymo dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) sumažinimo tiems namų ūkiams, kuriuose komfortas užtikrinamas, kurianant  malkas, medžio ir šiaudų granules bei briketus. Anykščių rajone tokių būstų – maždaug 10 tūkst.

Dar prieš kurį laiką dėl to paties pasisakęs Ministras Pirmininkas teigė, jog būtų sudėtinga mažesnį PVM pritaikyti, nes neįmanoma sukontroliuoti, ar tuo pačiu kuru gyventojai negamins maisto.

Dabar PVM lengvata taikoma tik centralizuotai tiekiamai šilumai, todėl ja daugiausia naudojasi daugiabučių namų gyventojai.

Kol kas svarstoma, ar lengvatinis PVM tarifas šildymui nuo kitų metų išliks toks pat – 9 proc., ar bus padidintas iki 15 proc.

6 Komentarai

  1. Valstiečių vyriausybė valdoma profesionalaus policininko. Apgauti, prižadėti ir užmiršti.

  2. kada vandenį atpiginsit !!!

  3. lietuvoje rusiuojami zmones ,kaip prie hitlerio ,pasibaisetina

  4. O tai tie kurie sildosi malkomis,kazkokiais siaudais ar briketais,tai tie gyventojai visa sita dikai gauna?Reiskia jiems nereikia jokiu kompensaciju?Na jo ir pamastymai.

  5. Kas sildosi briketais

    gali persikelti i tvartelius ir ieskoti kompensaciju, tvarteliu pilna galite keistis . Bet vargu ar atsiras tokiu durniu . Kazkodel skelbimu nera.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.