Pasirinkite langų uždengimą pagal savo asmenybę

Kiekvieno asmens namai gali daug papasakoti apie ten gyvenantį asmenį. Juk detales pasirenkame pagal savo pomėgius, norus, požiūrį į gyvenimą. Priklausomai nuo asmenybės, gali skirtis net pasirinkti langų uždengimai – vieniems labiau patiks roletai, kitiems – užuolaidos. O kokius uždengimus turėtumėte rinktis jūs?
Balansas ir funkcijos
Asmenims, kuriems visi daiktai turi turėti savo vietą, o nereikalingų detalių namuose turi būti kaip įmanoma mažiau, geriausiai tinka praktiški langų uždengimai. Jie – lengvai valomi, turi net kelias funkcijas, dažniausiai ne tik visiškai uždengia langą, bet ir efektyviai suvaldo sklindančios šviesos kiekį.
Todėl asmenims, kurie yra racionalūs, mėgsta praktiškumą, vengia rizikuoti, rekomenduojami langų uždengimai yra žaliuzės (aliuminės, horizontalios) arba roletai. Pastarieji gali būti ir kelių audinių: vienas skirtas suvaldyti saulės šviesą dienos metu, kad nekristų atspindžiai, o kitas uždengti kambarį nakties metu. Geriausia rinktis mėlynos ar baltos spalvos uždengimus. Tokių atspalvių audiniai ar juostelės derinami lengviausiai.
Romantizmas
Asmenys, kuriems itin patinka svajoti, jie turi lakią vaizduotę, reikalingi judantys langų uždengimai. Kūrybingiems asmenims, kuriems svarbi gamta, jų namuose yra daug knygų tinkamas pasirinkimas yra užuolaidos. Priešingai nei roletai Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose užuolaidos pasirenkamos kaip daugiausiai jaukumo suteikiantis lango elementas.
Romantiškiems, svajingiems asmenims, kuriems svarbus balansas, yra ir dar keli variantai – tai romanetės ir medinės žaliuzės. Pastarasis variantas namus prakvėpins natūraliu medienos kvapu, o romanetės sujungs roletų funkcionalumą su užuolaidų lengvumu.
Dinamiškumas ir energija
Nenustygstate vietoje, vis tikrinate pigių skrydžių informaciją, o namuose daugiausia vietos užima parsivežti suvenyrai? Tuomet esate labai energinga asmenybė, norinti išsiskirti iš minios. Įdomių variantų Jums tikrai yra ne vienas, pavyzdžiu galima laikyti svetainę domuslumina.lt:
 įspūdingi foto roletai gali priminti apie keliones (galima atsiųsti ir savo nuotrauką, kuri perkeliama ant roleto);
 kelių audinių roletai leidžia ne tik užtamsinti langus, bet ir prireikus juos dekoruoti;
 plisuotos žaliuzės – gana neįprastas ir išsiskiriantis sprendimas, padedantis kontroliuoti saulės šviesą iš bet kokio kampo;
 širmos ypač tinka tiems, kurie žavisi tolimaisiais Rytais.
Sofistikuota prabanga
Vienas iš dažniau pasitaikančių asmenybės tipų mišinių yra junginys tarp analitikų, ieškančių funkcionalumo ir balanso, ir romantikų. Tai asmenys, kurie itin kreipia dėmesį į kokybę, brangias medžiagas. Jei toks žmogus pirks užuolaidas, tai jos bus aukso spalvos arba prabangių raštų, ganėtinai sunkios. Tačiau labiau racionalumą vertinantiems patariama rinktis medines žaliuzes, kurios paprastai bus derinamos prie odinių ar medinių baldų.
Þinoma, pateikti deriniai nėra taisyklė, kuri griežtai taikoma kiekvienam. Ieškoti įdomesnių sprendimų galima ir su specialistų pagalba. Apsilankę svetainėje domuslumina.lt tikrai galėsite rasti langų uždangą, tinkančių pagal jūsų asmenybę. Jei nesate tikri, kuris langų uždengimas – roletai, žaliuzės, romanetės ar kiti, tiks geriausiai, teiraukitės patarimo pas tai išmanančius specialistus.

(Užs. a-362)
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.