Pasiguodė

Anykščių rajono Piktagalio bendruomenės pirmininkė Daiva Šišlienė per šiandien transliuotą LRT „Labo ryto“ laidą pasipasakojo apie savo galvos skausmą – dėl kaimo pavadinimo.

Gyventojai nubalsavo, jog Piktagalis turėtų vadintis Kuniškiai.

„Pusė kaimo yra Kuniškiuose, pusė Piktagalyje. Net vienoj troboj gyvena žmonės – vieni Kuniškiuose, kiti Piktagalyje. Bet mes norim vieno pavadinimo. Tačiau gyventojai nubalsavo už Kuniškius. Bet kaip mano vyras sako, juk negali keisti savo pavardės ir pamiršti savo istorijos… Turi būti Piktagalis. Šis pavadinimas kilęs nuo piktų ūkininkų“, – vietos problemomis su visa Lietuva šiandien pasidalino D.  Šišlienė.

16 komentarų

 1. Idėja Anykščiams

  Sujunkit abu pavadinimus ir lai būna „KŪNIŠKAS PIKTAS GALAS“

 2. piktam kunui galas

 3. Kunagalis

 4. Keiskit ta wepla o ne kaimo pawadinima;-)

 5. Kai kuriuos komentatorius reiktų kiaulidės srutose išmaudyti.Mažiau smirdėtų.

 6. Ar isrinko Ceska is Piktagalio simtmecio anykstenu?

 7. Jums Piktagalis baisus pavadinimas? Kaip jaustis tiems, kurie gyvena miesteliuose su pavadinimais: Bezdanamiškiai, Bezdonys, Šlapimas, Čiūdas, Pravalas?

 8. ta ryza yra

 9. krw ryza

 10. kause

 11. kaimo isgama ragana

 12. Smirda bezdalu

 13. Smirda bezdalu dusk nxj zertva krw marius dx

 14. Nepažįstu nei šios moters, nei šio kaimo, nieko. Tačiau moteris kalbanti ir komentuodama apie savo kraštą atsižvelgiant į savo kraštą, pagarba jai ir jos vyrui. Tik užuojauta Jums, kad gyvenate tarp tokių žmonių… kantrybės jums!

 15. Jokio balsavimo nebuvo,tai tik jos isgalvotas balsavimas,Savaliaujautoja, Nieko kaimui gero padarius

 16. http://www.anykstenai.lt/vietoves/vietove.php?id=529 Piktagalio kaimo istorija. Verta paskaityt,ponia Daiva. Tai musu tevu,seneliu ,prisiminimus naikinat.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.