Pasigendama informacijos

Anykščių kraštą lankantys turistai skundžiasi dėl informacijos pateikimo. Viešai dalinamasi nuomonėmis, jog į viską derėtų pažvelgti paprasčiau ir vienoje, visiems prieinamoje, internetinėje svetainėje patalpinti visą būtina informaciją.

Elektroninėje erdvėje netrūksta įspūdžių, aplankius rašytojų išgarsiną žemės gabalėlį. Vis drąsiau kalbama apie tai, jog apžiūrėti anykštėnų siūlomas pramogas jau neužtektų ir ilgojo savaitgalio. „Bloguose“ minimos lankytinos vietos – Medžių lajų takas, rogučių kalnas, labirintų parkas, Šeiminiškėlių piliakalnis, Arklio muziejus, Dainuvos nuotykių parkas, Laimės žiburys. Pabrėžiama, jog viską sudėjus – tobula išvyka su vaikais.

Tačiau.

„Net ir be Lajų tako Anykščiuose buvo ką veikti, o dabar, tikiuosi, turizmo prasme jie klestės ir rodys pavyzdį kai kuriems apsnūdusiems Lietuvos miestams. Tiesa, ko pasigedau – tai normalaus Anykščių turizmo portalo, kur visos pramogos būtų sudėtos į vieną vietą. Radau keletą, kur surinkta tik dalis pramogų, arba Anykščių turizmo centro svetainę, kuri labiau primena įstaigos veidą, o ne turistui patogų daiktą. Miestas jau išaugo iš tokių nesąmonių, jis vertas normalaus turizmo portalo mažiausiai 4 kalbomis“, – savo „Bloge“ rašo viena iš prakutusių interneto vartotojų.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.