Pasigenda tik pramogų

Plaukų  stilistas Donatas Krasauskas radijo stoties „Nykščiai FM“ laidoje Savaitės aktualijos papasakojo, kodėl nusprendė persikraustyti gyventi iš Vilniaus į Anykščius, kuriuose būstas kainuoja net 10 kartų mažiau.
Buvusio vilniečio teigimu, rajone kuriasi tie jauni žmonės, kurie kažkokiu būdu anksčiau ar vėliau suprato, kokios čia galimybės užsiimti verslu. Anot jo, gyvenimas Anykščiuose neturi beveik jokių minusų – jei trūksta kažko, tai dažniausiai visiškai nereikšmingos smulkmenos. 
„Iš pradžių tikrai nustebino kainos. Pagalvojau, kad čia neužsidirbsiu tiek, kiek Vilniuje, todėl iš nusprendžiau dirbti ir Anykščiuose, ir Vilniuje. Taip ir buvo – aš važinėdavau. Viena diena sostinėje, kita čia… Bet tuoj supratau, jog čia gerokai mažiau išleidi ir tas ant to išeina. Dirbi dirbi, bet visur pėsčiomis nueini, niekur nereikia skubėti, kamščių nėra ir benzino daug mažiau sunaudoji. Tie, kas supranta, kad čia išskirtinės galimybės kurti, tie ir atsikraustė“, – sakė D. Krasauskas.
Į rajoną vis daugiau atvyksta žmonių iš didmiesčių ir stengiasi čia įsitvirtinti, jų teigimu, dėl to, jog Anykščiuose pradėti gyvenimą yra gerokai sveikiau ir pigiau. Be to, nėra jokių problemų su vaikų darželiais, mokyklomis, netrūksta įvairių pramogų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.