Pasaulis. Rabinas susirgo koronavirusu, nors gavo abi skiepo dozes

Izraelio žiniasklaida praneša, kad buvęs vyriausiasis Izraelio rabinas Izraelis Meiras Lau užsikrėtė koronavirusu, o po pirmo skiepo Izraelio senelių namuose nustatyta 700 naujų viruso nešiotojų.

Buvęs vyriausiasis Izraelio rabinas Lau prieš kelias dienas gavo antrąją vakcinos dozę, tačiau savaitgalį jam buvo diagnozuotas koronavirusas.

Užsikrėtė ir rabino žmona. Rabino anūkas Edidia Lau sakė: „Mano seneliui buvo diagnozuotas koronavirusas, tačiau jis jaučiasi gerai ir grįžo namo be jokių simptomų“.

Izraelio TV 13 kanalo korespondentė Maja Aidan pranešė, kad po pirmosios koronaviruso vakcinacijos slaugos namuose buvo nustatyta daugiau nei 700 naujų nešiotojų. Padėtį pablogina tai, kad koronaviruso skyriai ligoninėse yra perpildyti, įskaitant pacientus, sergančius sunkia koronaviruso forma. Šiuo metu oficialiai nėra pranešta apie koronaviruso protrūkį slaugos namuose. Tikriausiai tai gali būti siejama su britų štamo išplitimu Izraelyje.

Pagal mignews.com

9 komentarai

  1. Viskas taip kaip ir parašyta skiepų pristatyme

    Jei būtų užsikrėtęs praėjus 21 dienai po antro skiepo, tai tikimybė 5-7 proc. Šiuo atveju tikimybe buvo 80 proc.

  2. Kam rašot tokius straipsnius? Dabar bukagalviai perskaitę pavadinimą dar garsiau klyks, kad nereikia skiepytis.

  3. Skiepai neapsaugos nuo viruso pasigavimo. Bet jei virusas pasigaudamas jau po skiepų, tai net nežinosite, kad nešiojate ir platinat jį kitiems, ir jei žinosite – tai sirgsite tik lengva forma ( išvengsite sunkios viruso formos ). Šiuo atveju ir minimą, kad tas rabinas susirgo, bet lengva forma.

  4. Prie ko čia Izraelis ir rabinas

  5. Joks skiepas neapsaugo įmuninės sistemos,ją tik griauna.Paskui tik sergi ir gergi.Ypač rega vaikai.Tai yra jau įrodyta,byznis yra byznis.Tai kam skiepytis,kad susirgtum?Ačiū,nereikia.

  6. Nx tie skiepai iš viso reikalingi..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.