Pasaulis. Mokytojas nuo mokinių išsigelbėjo atsišaudydamas

Rusijos Nalčiko miete, Kabardino-Balkarijos respublikoje mokytojas susimušė su mokiniu ir išsigelbėjo tik atsišaudydamas iš pistoleto.

Veiksmas vyko Nalčiko licėjuje, kur nepatenkintas pažymiais dešimtokas nusprendė vyriškai pakalbėti su istorijos mokytoju. Dešimtoko manymu, jam mokytojas specialiai rašydavo žemesnius pažymius. Į santykių aiškinimąsi jis pasikvietė ir vyresnius draugus, kitais duomenimis – giminaičius. Besiaiškinant mokytojui buvo sulaužyta nosis, o nuo dar rimtesnių sužalojimų mokytoją išgelbėjo tai, kad jis išsitraukė pistoletą ir ėmė šaudyti į orą, po to išsikvietė policiją.

Rusijos žurnalistai juokauja, jog po šio įvykio dar niekada nuotolinis mokymas neatrodė toks patrauklus.

4 komentarai

  1. Vaikas tik žaidė su mokytoju…

  2. Va va, Lietuvos mokytojams reikia taip pat leisti pamokų metu turėti pistoletus apsigynimui nuo išnaglėjusių mokinių, kuriems sudrausminti kitų priemonių kaip ir nebeliko.

  3. Neįtema, bet naujienų portalui reikėtų gerokai pasitempti. Tokios kokybes nuotraukas dėti tiesiog gėda… Geriau chabra visai nekelkit nuotraukų, net jeigu iš googles nesugebat tinkamos rezoliucijos nuotraukos įdėti. Bet kuris mokyklinukas ir tas sugeba geresne rezoliuciją išstrikauti. Shame on you guys..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.