Pasaulis. Kinija uždirbo per milijardą

Skelbiama, kad Kinija iš šios epidemijos nemažai uždirbo.

Remiantis AFP pranešimais, nepaisant sumažėjusio užsikrėtimų koronavirusu skaičiaus Kinijoje, Pekinas paskatino gamyklas didinti medicinos priemonių gamybą, nes kai kuriose pasaulio vietose trūksta apsauginių priemonių.
Nuo kovo 1 d. Kinija eksportavo 3,86 milijardo kaukių, 37,5 milijono apsauginių drabužių vienetų ir 2,84 milijono COVID-19 testų rinkinių į daugiau nei 50 šalių. Kinijos medicinos prekių eksportas siekia 1,4 milijardo dolerių.
Tiesa, daugelis šalių, įskaitant Nyderlandus, Filipinus, Kroatiją, Turkiją ir Ispaniją, skundėsi dėl nekokybiškų medicinos produktų, siunčiamų iš Kinijos. Praėjusią savaitę Nyderlandų vyriausybė atsisakė 600 000 kaukių iš 1,3 milijono partijos, kuri neatitiko kokybės standartų. Ispanija taip pat atsisakė tūkstančių greitų testų rinkinių, kai praėjusią savaitę nustatė, kad jie yra nepatikimi.

8 Komentarai

 1. Bravo Kinijai!

  Dirba, stengiasi, tai ir užsidirba. Šita jos produkcija labai pasauliui reikalinga. Gi mes, lietuviai, nesugebame net kaukėmis apsirūpinti.

 2. Zyzikų tauta

  Lietuviai tik zysti tesugeba.

 3. Maž galėč pasyskolyt lig pencijas 150 eur?

 4. Skundėsi ne manau

  šaibų nenorėjo moketi. Klasika

 5. Svarbu kitus matyti, savo skaiciuokit😉

 6. Kaukės iš komunistinės Kinijos, kodėl netaikomos sankcijos

 7. Simonas Gudelis

  Kinijos metinis BVP yra 13 Trilijonų dolerių. Kas yra vienas milijardas? Kokias ekonomines pasėkmes patyrė pramonė užšalyta dviems mėnesiams? Skaičiuokit. Tokie straipsniai tik kelia bereikalingą šurmulį visuomenėje ir didina ksenofobiją.

 8. stumdami ir pliotkindami ant visų aplinkui kaimynų tiek išvaistys. Jeigu dar ne daugiau…DDD Kas per sušikta skylė , netgi kaukėmis ir praskiestu spiričioku negali save aprūpinti. Ką skudurėlių su gumelėm neturi …???…DDD

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.