Pasaulis. Koronavirusas Rusijoje gali nukelti Pergalės paradą

 

Rusijoje dėl koronaviruso paskelbta „nedarbo savaitė“. Sustojo gamyklos, užsidarė maitinimo įstaigos, nebeleidžiami laikraščiai, žmonės raginami likti namuose, gali būti perkeltas Pergalės paradas.

 

Ypač sudėtinga padėtis Maskvoje, kurios savivaldybė neatmeta galimybės, kad Rusijos sostinėje karantinas gali būti pratęstas iki balandžio pabaigos, praneša BBC Rusijos tarnyba. Griežtas priemones planuojama pratęsti dėl kasdien daugėjančių koronaviruso atvejų. Izoliacijos režimo pratęsimą palaiko ir „Rospotrebnadzor“ vadovė Anna Popova. Jos nuomone, jei režimas nebus pratęstas, sveikatos apsaugos sistema neatlaikys apkrovos ir įvyks žlugimas, kokį matome Italijoje.

Balandžio 1 d. ryte Rusijoje buvo užregistruoti 2777 šios ligos atvejai, tačiau tikimasi staigaus užsikrėtusiųjų skaičiaus didėjimo.

Kad situacija rimta, liudija ir tai, kad valdžia svarsto kelis gegužės 9-osios Pergalės dienos parado Maskvoje scenarijus. Yra du pagrindiniai scenarijai: parado perkėlimas į rudenį arba vis dėlto paradas gegužės 9 dieną vyktų, tačiau be žiūrovų. Oficialaus sprendimo dar nėra, bet tokį variantą svarstoma.

14 Komentarai

 1. Nu jo,Kaip gi be Parado, Ruskis geriau rizikuos gyvybe,Sedes alkanas bet paradas turi but,Ura TAVARYSCY!!!!

 2. taigi darykit zydsaudziu parada .

 3. nacikai bijo parado ,koks jums skirtumas,jus juk istorijos nezinot

 4. nu ce dabar , visu karu nukarevau vistiek iki janydziu krautuves nuzigiuosiu a va su grizimu tai sunkeu bus ,gal pijanierei pajemi uz parunkiu pades vereranui pasiekt namus.

 5. Paradas butinai turi būti. Jokiu kalbu, jokiu svarstymu.

 6. Žiūrėkit savo daržą. Rusija , kaip nors ir be mūsų susitvarkys , kaip jiems reikia.

 7. Mes puikiai galim Rusijai patarti ir pamokyti kaip reikia gyventi.

 8. nusiūskit jiems pampersų ir neveikiančių testų iš kinijos

 9. As irgi myliu be galo Putina. Atiduociau jam ir savo skaistybe. Dievinu.

 10. uzsislaptine 75 turbut labai pergyvena

 11. mes irgi juk kovo 11 šventėm. o po keliu dienų karantiną paskelbė.,tikrai reikejo atidėti šventes, taip , kad žiūrėkime į savo daržą gerbiamieji.

 12. Vyrai, as sindi išgėriau Kalnapilia Salllz apynių alaus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.