Pasaulis. Kocho institutas prognozuoja dvejus pandemijos metus

 

COVID-19 koronavirusinės infekcijos pandemija gali užtrukti dvejus metus ir plisti bangomis, sakė Roberto Kocho instituto vadovas Lotaras Veleris. Apie tai praneša dv.com.

Anot L,Velerio, pandemijos trukmė priklausys nuo vakcinos sukūrimo greičio, taip pat nuo to, kiek žmonių įgaus imunitetą COVID-19 virusui. Pasak vadovo, 60–70 procentų pasaulio gyventojų ilgainiui gali gauti susirgti koronavirusu, tačiau neįmanoma pasakyti, koks bus mirtingumo rodiklis, pažymi „Reuters“. Jis taip pat neatmetė, kad per visą pandemijos laiką liks apribojimai, kuriuos neseniai įvedė įvairios šalys, įskaitant Vokietiją.
Roberto Kocho institutas yra Federalinės Sveikatos ministerijos institutas – vyriausybės centrinė įstaiga ligų monitoringo ir profilaktikos srityje. RKI pagrindiniai tikslai yra ligų identifikavimas, prevencija ir jų gydymas, konkrečiai ir užkrečiamųjų ligų.

NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. Panevėžio verslininkų delegacijoje į Pietų Afrikos Respubliką buvo: Parduotuvės Vasaris savininkė, Romantic viešbučio savininkė, Petro mėsinės savininkas, serga verslininkas, politikas, Panevėžio raj. liberalų ilgametis lyderis Jonas Katinas kuris turi Piniavoj ir Vaivaduose parduotuves ir kavines.
    Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/su-uzsikretusiuoju-par-lankesi-panevezio-verslininkai-karantine/
    Tyrimai jau paimti 50-čiai su Panevėžyje jais kontaktavusių žmonių. Kiek iš jų susirgs? Kiek mirs? Kiek išgyvens?

  2. sarlatanas tas jusu Veleris

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.