Pasaulis. Kataro televizija parodė refrižeratorius su karių kūnais (video)

Kataro televizija „Al Jazeera“ šaldytuvus su Ukrainoje žuvusių Rusijos karių kūnais ir įrodymus, kad Rusijos armija užsiima plėšikavimu.  

Žurnalistų teigimu, jie gavo išskirtinę prieigą prie rusų kūnų surinkimo vietos, kurie žuvo mūšiuose Kijevo srityje.  Rusijos vadovybė paliko likimo valiai žuvusius karius ir nesileidžia į kalbas apie žuvusiųjų pasiėmimą. Kūnai laikomi refrižeratoriuose.

Filmuotoje medžiagoje matyti Rusijos kariuomenės uniformos fragmentai, Rusijoje pagaminti šarvai, ševronai, rodantys, kad žuvusieji priklausė elitinei Rusijos kariuomenei, o karių daiktuose rasta iš civilių pavogtų auksinių papuošalų.

Reportažas skirtas gegužės 9 dienai. Tą dieną Ukrainoje žuvo dar 350 Rusijos kariškių.

Unian.ua

22 komentarai

 1. Kolonija, cirke…. Kur jūsų rašliava.. Ginkite, rašykit, kad, tai melas. Slava Ukraine

  • Na kam ta isterija? Popiežius Pranciškus juk pasakė kas dėl to kaltas. Ne Putinas ir ne Zelenskis. Tai NATO, lojusi prie Rusijos durų. Slava Popiežiui!

   • Ne visiem autoritetas tas popiežius, eilinis žmogus išrinktas eilinių žmonių

    • popiežius yra valstybės valdytojas

     ir jei Rusija ar Kirilas bent šiek tiek pafinansuoja kartas nuo karto tai taip ir sako.,,kieno ratuose sėdi -to ir giesmę trauki“

    • Alesionkai turbūt autoritetas, nes ne kiekvienas gali valdyti tokią pedofilijos organizaciją.

     • Leonas Alesionka

      Taip, patvirtinu kad man, Leonui Alesionkai ir Popiežius Jonas Paulius II-sis, kuriam Seime spaudžiau ranką ir Popiežius Pranciškus yra autoritetai. Taip, žinau kad tam tikras procentas kunigų ir net vyskupų suteršė bažnyčios garbę vykdydami smerktiną pedofilijos nusikaltimą. Tai tokia pat tiesa kaip ir tai, kad šis procentas yra nedidelis. Juk tam tikras procentas visuomenės broko pasitaiko visose tautose ir visose žmonių veiklos srityse. Žmogus nėra tobulas. Tobulėja žmonija, bet iki idealo dar toli.

   • Leonai, o išžaginta mergina irgi kalta, nes provokuojančiai buvo apsirengusi?

 2. Visi numirė nuo marmalo.

 3. Krakas Tūzas

  Na kas čia stebėtino? Visi karai, vykę nuo pačių seniausių laikų prieš mūsų erą, lydimi žuvusiųjų lavonais. Romėnai kraudavo juos į krūvas ir degindavo mūsio lauke. Šitose foto matyti, kad kūnai ne patvoriuose išmėtyti, o tvarkingai sudėti specialiuose maišuose, šaldytuvuose. Pažanga vis tik tai akivaizdi. Pagarba žuvusiems parodyta.

 4. O, tai ukrainieciu zuvusiu nera,zusta tik rusai?Teisingai ,lavonai surinkti ir saugomi saldytuvuose ,o kaip kitaip…….

 5. Amerikiečių atominės bombos buvo gėris ?? Istorijos nesuklastosi .

 6. Konserfašistai jau 30 metu , lietuvių tauta plėšia ,naikina ir nieko ??

 7. Jei žinotum, kad Anykščiuose nėra vieno kito girtų tėvų pagaminto tipelio, kurio smegenys be vingių, tai nebūtų ir durnų komentarų. Bet jų kaip ir visur pasitaiko (taikau Cirkui, Nu ir Co), ir jiems visokio plauko išsigimėliai, prievartaujantys ir žudantys net kūdikius yra didvyriai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.