Pasaulis. Apokalipsė Italijoje (video)

Vos per mėnesį iš žydinčios šalies Italija virto į visiškai izoliuotą valstybę, kaustomą baimės.

Italijoje koronovirusas kasdien nusineša šimtus gyvybių. Ypač nukentėjo Lombardijos provincija. Nuotraukoje – taip atrodo nekrologai ir užuojautos (10 puslapių) Bergamo miesto laikraštyje „L’Eco di Bergamo“.

Išvežti mirusiųjų palaikus kremacijai pasitelkta ir kariuomenė, nes vietiniai krematoriumai nebegali patenkinti poreikių (video). Nuo sekmadienio Italijoje uždarytos visos įmonės, išskyrus tas, kurios būtinos gyventojams.

2 komentarai

 1. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥
  Jei ziniasklaida vadovautusi nors dvieju ranku pirstu skaiciu, o ne emocine kalba. Pamatytu kad si kaustanti baime „apokalipse“ Italijoje padidino mirtinguma apie 10%. Mirtingumas skaiciuojamas tukstanciui gyventoju per metus. Ir normos ribose Italijoje jis buvo 10 tukstanciui gyventoju. Dabar jei si „apokalipse“ testusi apskritus metus butu apie 11.

  Tai stai gerbiamoji chebryte „apokalipsininkai“ ir jos emocinio intelekto gerbejai. Lietuvele be jokios apokalipses turi mirtinguma apie 15 tukstanciui gyventoju… Gal kas prasviestu mano smegenele kaip cia neapokaliptine Lietuva, lenkia apokaliptine Italija pusantro karto be jokiu pandemiju?

  O paimkit viena karta ir paskaiciuokit realias statistines lenteles. Kiek sali turinciai 60 milijonu gyventoju, realiai padidejo procentais mirtingumas . Kad nereiktu vargti jums, nes kiek pastebejau Anyksciu elitui su kalkuliatorium mastyti sunkiai sekasi, as uzvesiu ant kelio.
  Normos ribose Italijoje mirtingumas 120 000 per du menesius . Prie jo pridekite dar 4500 per du menesius… Ir koki apokaliptini procenta gausit ? As ji padidinau iki 10% nes visada imu rizikos maximuma piko metu, matuojant rizikas pagal blogiausia, o ne optimistiskiausia scenariju.

  Bet cia gi aukstoji kultura, cia poetiniai lietus lija. Mastyti ne skaiciais o grabais ir baubais, daug maloniau ir etiskiau 🙂

 2. Kvazius etiškai malonus baubas iš grabo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.