Pasaulio anykštėnų bendrijos sekretorę paviliojo miškas

„Ieškome žmogaus“, – paklaustas apie padėtį Pasaulio anykštėnų bendrijoje sakė „Nykščiams“ Menų centro vadovas  Tomas Tuskenis. Šią savaitę iš pareigų pasitraukė bendrijos sekretorė Monika Peldavičiūtė. Pasak T. Tuskenio, išėjimo motyvas vienas – žmogus eina ten, kur širdis šaukia.

Tiesa, T. Tuskenis kalbėjo, kad  M. Peldavičiūtė ir toliau lieka kaip bendradarbė. „Ji pasitraukia tik iš pareigų, bet toliau vykdys projektus„ kuriuos pati ir parašė, taip pat planuoja rašyti naujus“.
M. Peldavičiūtė kilusi iš Šiaulių regiono, o į Anykščius atvyko iš Utenos, kur dirbo. Pasak M. Peldavičiūtės, viena svarbiausių priežasčių, paskatinusių pasilikti Anykščiuose, buvo čia įsikūrusi Naujų vėjų bendruomenė, su kurios nariais ji susipažino. Įsiliejusi į Naujų vėjų bendruomenę, Monika ėmėsi organizuoti reginius, skatinančius žmonių kūrybingumą, atgaivinančius senąsias tradicijas.
Pastaruoju metu M. Peldavičiūtė aktyviai veikia gamtosauginėje srityje, kur kartu su bendraminčiais priešinasi miškų kirtimams.

Linas BITVINSKAS

Vienas komentaras

  1. nu kam dabar isejai???? kur entuziazmas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.