Pasaulio anykštėnų bendrija su jaunaisiais anykštėnais organizuoja projektą “Aš esu Anykščiai”!

Brangūs anykštėnai!

Kviečiame sudalyvauti Pasaulio anykštėnų bendrijos, kartu su jaunaisiais anykštėnais savanoriais organizuojamame foto projekte “Aš esu Anykščiai”! Taip pat kviečiame prisidėti renkant portretus (parašykite mums adresu p.anykstenai@gmail.com).

Iš tūkstančių anykštėnų portretų bus daromi įvairūs nuotraukų koliažai, kuriuos bus galima pamatyti Anykščių miesto šventės ir IX Pasaulio anykštėnų suvažiavimo metu.

Anykščiai – tai ne tik graži gamta, kultūros ir turizmo objektai, bet ir gyventojai. Jei esi širdyje anykštėnas, nesvarbu ar čia gimęs ir užaugęs, ar tik neseniai atsikraustęs čia gyventi, o gal dažnai užsukantis čia pabūti arba esi kilęs iš Anykščių, bet dabar gyveni kitur – Tu esi svarbi Anykščių dalis!

Siųskite savo portretinę nuotrauką el. pašto adresu as.esu.anyksciai@gmail.com (ir paraginkite tai padaryti savo kaimyną!),

arba ateikite į fotosesiją Anykščių viešojoje bibliotekoje vasario 23 d. 11-14 val.! Jūsų lauksime su arbata ir sausainiais.

Laiške prašome parašyti savo vardą, pavardę ir bendruomenę arba organizaciją, kurią atstovaujate arba tiesiog parašyti, kad esate anykštėnas(-ė). Taip pat prašome patvirtinti, kad sutinkate, jog Jūsų atvaizdas būtų naudojamas projekto tikslams (koliažui), kuri bus rodoma viešai. (“Sutinku ir leidžiu savo nuotrauką naudoti atvaizduojant Anykščių vaizdus fotografijomis bei rodyti šias kompozicijas viešai. Patvirtinu, kad nuotrauka, kurią įkėliau, yra mano portretas, ir ši nuotrauka yra mano nuosavybė”).

Nuotraukos pavyzdys:

Portretinių nuotraukų internetu laukiama iki balandžio 30 d.

Vienas asmuo prašomas atsiųsti vieną nuotrauką.

Anykščiai – tai vieta, į kurią gera ne tik sugrįžti, bet ir joje gyventi.

Kurkime savo miestą kartu!

Sekite naujienas: www.anykstenai.lt/asesuanyksciai ir socialiniame tinkle Facebook: Pasaulio anykstenai arba Pasaulio anykštėnų bendrija (pab).

2 Komentarai

  1. Dalyvausiantis

    Gal kas zinote kiek sis projektas gavo pinigu?

  2. is Anyksciu

    nieko naujo beprasmis projektas neturite kur pinigu deti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.