Pasak kavarskiečių, jaunuolis ir anksčiau bandė išprievartauti senolę

Kavarsko seniūnija pastaruoju metu garsėja, kaip dažniausiai kviečianti policijos pareigūnus malšinti konfliktų šeimose ar tarp artimų žmonių.  Ir neblaivių vairuotojų seniūnijoje policijos pareigūnai išaiškina nemažai. Tačiau viską nustelbia beprecedentis įvykis praėjusio šeštadienio rytą – jaunas žmogus išžagino senolę.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su Kavarsko seniūne Šarūne Kalibataite ir paprašė pakomentuoti, kaip kavarskiečiai reaguoja į šią tragediją. Seniūnė komentuoti atsisakė, teikdama, kad tokio įvyko nenorinti nei aiškinti, nei komentuoti.

„Nykščiai“ susiskambino su pažįstamais kavarskiečiais, kurie dėl akivaizdžių priežasčių nenori viešinti savo pavardžių.  Vyriškis pasakojo, kad pažįsta vaikiną. „Šis vyriokas seniai aibes krečia. Tai dvokiančią krūvą kur nors prideda, tai vėl kokių velnių prisimąsto. Keistokas jis“, – sakė kavarskietis.

„Kavarskiečiai tarpusavyje kalba, kad jaunuolis keistu elgesiu pasižymėjo jau senokai. Kalba, kad jau ne pirmą kartą senolę užpuola, nes ji  gyvena kaimynystėje. Pirmą kartą senolė pasislėpė“,  – pasakojo kavarskietė.  Kavarskiečių teigimu, senolė paguldyta į Panevėžio respublikinę ligoninę.

NYKŠČIAI

54 komentarai

 1. Kas su Kavarsku pasidarė, tikra čikaga

  • Komentatoriams

   Prie ko čia Kavarskas? Gerontofilija kaip ir pedofilija yra nusikaltimas. Jį padarė vienas asmuo. Kam niekinti visus seniūnijos gyventojus?

 2. Kas cia tokis?

 3. visai ne Juozas

  Mano nuomone asmenys, žinoję apie daromus nusikaltimus, smurtavimą ar chuliganizmą, bet nepranešę apie tai policijos pareigūnams turėtų prisiimti ne tik moralinę atsakomybę bet ir civilinę pagal įstatymus už nusikalstamos veiklos slėpimą.

 4. ir namus yra padeges,na si syki nuo atsakomybes neissisuks,kentes ziauriau nei ta mociute

 5. nebūkit visi teisėjais,nes spauda visada perlenkia lazdą

 6. Prie ko cia Janusava??? Ne vienas iš minėtų asmenų čia negyvena!!!

 7. Du keliai jo laukia arba durnynas arba gaidynas, nors šiaip Kavarskas specifinis kraštas ir iš paminetu dvieju kategoriju ten tikriausiai puse gyventoju.

 8. Subtilus idomu tu iš kokio gaidyno esi?

 9. Grigaliunas vazelino pasimk nes ilgas kelias laukia 😀

 10. Tas jaunuolis tikrai su protu susipykes, kas praeidavo pro jo namus dideliais akmenimis apmetydavo… Į veida, į galva pataikydavo..

 11. Komentaras pašalintas dėl jame minimų vardų ir pavardžių.

  • Nedas Samulaitis

   Aš tavęs bailį mandagiai paklausiu-bijai užsivardint savo tikru vardu? PRIČIOM ČIA AŠ? AŠ TAU PIJOKAS? GAL DAR ŽOLE RŪKAU? TAU SU GALVA VISKAS GERAI? MANDAGIAI SIŪLAU PERSIŠVIEST GALVĄ IR NE KARTĄ! Prisistatyk kas toks būsi. Matosi jog neesi vienas iš tų suaugusių,silpnaproti gydikis savo galva.

   • Sliuktainis Zbignevas

    Čia jaučiu kokia boba rašo..Jau nepirma kart mini pavardem.Aš tavo vietoj issiaiskinsciau ir viešai liepciau atsiprašyti.

   • Nedui ir kitiems, kuriuos „Kavarskietis“ pavardėmis įvardino. Vaikinai, jei jūs jaučiatės apšmeižti, kreipkitės į advokatą arba tiesiai į Anykščių rajono policijos komisariatą.Jums paaiškins kaip rašyti pareiškimus ir tik tada, įstatymo nustatyta tvarka, bus nustatytas asmuo jus apšmeižęs. Baudžiamoji byla jam garantuota.

    • Kreipiausi šiandien dėl sūnaus . Taip nepaliksiu, apšmeiže sūnų Luką. Jai buvo toks drąsus slėptis už slapyvardžiu, tai galės viešai stoti prieš visus

     • Teisingai suprantate, ponia.

      Jūs teisingai pasielgėte. Anonimais prisidengę ir galvojantys, kad jiems viskas leidžiama šmeižikai turi būti nubausti! Jų pavardės turi būti išsiaiškintos ir viešai paskelbtos, kad ne tik teismas nubaustų, bet ir žmonės viešai pasmerktų.

  • Tau viskas gerai su protu tokius š komentuot? Stebi juos gal kiekvieną dieną, kad vadini juos alkoholikais ir prasirūkėliais? Daugelis už laido būna riteriais.. Bet didžiausias riteris esi Tu. Bent jau nepabijotum ir tikru vardu užsivardintum. Ar ant tiek baisu?:)

  • Gal pati buvo užpuole,kad rašai nesamones,tokius kaip tu reikia retint,kad nerašinėtum nesamoniu.Miestas nebus normalus kol tokie dalbajobai rašinės nesamones.

  • Patariu taip drąsiai socialinei erdvei vardų ir pavar

  • Kazys Buožė

   Nū jau nusirito šias laikais jaunimas

   • Jaunų latrelių Kavarske visais laikais buvo. Ir dabar yra. Anonimas „Kavarskietis“ išvardijo konkrečius asmenis vardais ir pavardėmis. Kitaip tariant – viešai apkaltino. Arba – viešai apšmeižė. Jei išvardintieji mano, kad apie juos šitaip paskleista informacija, neatitinkanti tikrovės, žeminanti jų garbę ir orumą, jiems tereikia kreiptis į teisėsaugą. Taip bus nustatytas konkretus asmuo kuris parašė tiesą arba apšmeižė. O tada kiekvienas iš išvardintųjų ir taip apšmeižtųjų gali per teismą reikalauti baudžiamosios atsakomybės ir prisiteisti nemažą kompensaciją už moralinę žalą. Žinoma, jei teismas nustatys, kad jie apšmeižti.

  • Kazys Buožė

   Nu ir ten Kavarsko chebra, nei vienos merginos, špenšpeliu vakarelis

  • Nedas Samulaitis

   PRISTYRO DRASOS KAŽKĄ ATSAKYT?:D (KREIPIUOSI Į „KAVARSKĖNĄ“) Ai palauk žinau tave,taigi čia tu kuris šika į kelnes ir per kalašus išsikrato,bet kelnių taip ir nepasikeičia,gi tiksliai,ką tik atsiminiau. SAKYK SAVO VARDĄ DEGRADO PALIKUONI! Matosi neesi suauges pagal rašybą nors ir kaip stengeisi,garantuotai pacukas laido riteriukas prie kompo prilipes.

  • prasirūkęs alkoholikas/ moksleivis

   Tu tik tikėkis, kad mes tavo vardo nesužinosim. Tada jau iš namų tikrai neišlysi, o jei ir išlysi ligoninej atsidursi.

  • Kreipiuosi y vaikų apsmeistu mama
   s, važiuojam visos ir parasom pareiškimus ant kavarskiecio? Jaunimas matai užkliuvo Nedas išvis y mėn. du kartus išlenda iš namų, čia toks šmeižtas.

 12. Kavarskieti tu,turbūt pats esi prasirūkes ir prasigėres,kad tokius š…
  komentuoji,ko tau uškliūvo tas jaunimas ar pagavai nors viena girta kad loji kaip šuo.

 13. Ant kiek būti dėgradu, kad iš posto, kai bernas išprievartavo 84 metų moterį, tu pradėjai šnekėt apie Kavarsko jaunimą.
  Kai tam bernui 21-vieneri ir jis net ne iš Kavarsko. Esi užsivardinęs „Kavarskietis“, nors abejoju, kad pats esi iš Kavarsko. Aš ne manau, kad pažysti Kavarsko jaunimą, jog taip šneki, nors mes ir jauni, turim pakankamai proto tokių dalykų nedaryt. Iš visų žmonių kuriuos išvardinai, abejoju, kad kažkuris tokias nesąmones darytų.

 14. Tas kavarskietis kuris taip pasirašęs patsai gal geria ir rūko prie ko tas jaunimas tai vaikai nebegali vaikščioti nematėm jaunimo nei girtų nei rūkančių tokie kurie loja ant jaunimo tik pajiemus liežuvius ispjaut kad nebelotu tegul tas rašytojas kavarskietis į savo purvą šūdus žiūri

 15. O tai tokie vadinasi jaunimas,baikit juokauti

  • Nedas Samulaitis

   Ne,mes vadinames labai kieta hebra kurie rūko,geria,vartoja narkotikus:) VIENAS DALBAJOBAS PASAKE,kitas patikėjo.. Nusivyles aš jumis

 16. Tai kur tai įvyko? Kavarske ar Janušavoj? Ko varot ant jaunimo? Į savę pažiūrėkite ką veikiat? Pletkyjat per dienas, niekas nesikeičia ir prieš 25 metus buvo tas pats

 17. Tas kavarskietis turbūt vaikšto iš dienų girtas šūdais apsipiles ir ant jaunimo dergia tegul tas kavarskietis pasidaro galvos magnetinį razonanza ir i gidykla atsigula tegul jaunimą palieka ramybėje

 18. Koks su protu susipykęs turi būt žmogus, kad nuo vienos temos peršoktu prie kitos. Prie ko čia tas Kavarsko jaunimas ? Ka gali padaryt nedidelė nepilnamečių vaikų grupelė? Kliūna,ir vis kliūna, gal, kad kašės nepriima žaist ? Ar maudytis kartu nenusiveda ? Yra didesnių bėdų, pavyzdžiui tokių, kad yra pilna žmonių kurie palaiko ta prievartautoją, gina jį. Va dėl tokių tai tikrai į gatvę baisu bus išeit.

 19. Tai sako kad jis daug metu cihago bulls krepsini zaide todel ir paliko toks,ce ne jis toks o gyvenimas,kaip sakoma“nepisi tu,pis tave“,taip jau tam lanzbergyne yra,

 20. Redas Samulaitis

  Kavarskieti mielas, o tai kur aš dingau?:D susitinkam akys į aky ir pažiūrėsim ką tada sakysi? Ar nori su teisėsauga pasišnekėt? Laidininkas esi ekrano tai geriau patylėk, kol dar rankos ir kojos sveikos, nes kuriuos išvardinai kai susitiks tave, gero nelauk, kad ir kiek tau metu😉

  • Redai, tu grąsini, o tai gali būti panaudota prieš tave. Negerai atrodai. Suprantu, kad pikta. Jei esi nepilnametis – tegu tavo tėvai kreipiasi į policiją dėl šmeižto. Šmeižiką kietai nubaus.

 21. Mielas kavarskietis istriniai vaikų vardus ir pavardes bet mes mamos jau turim issisauge bus susisiekta su policyja

 22. Svetlana Nim.

  Kreipiausi šiandien dėl sūnaus . Taip nepaliksiu, apšmeiže sūnų Luką. Jai buvo toks drąsus slėptis už slapyvardžiu, tai galės viešai stoti prieš visus

 23. Tauta sako, kad...

  Teisingai elgiatės!

 24. Del vieno issigimelio nesamoniu turi kenteti visas kavarsko jaunimas.tik ne reikia ginti tokio kaip MARTYNAS. visi puikei ji pazysta ir visi zino apie ji…… o tas kas Gina ji nieko nebepakeisi vistiek visi jau zino apie ji….

 25. gal tevu auklejimo spraga,kad vaikas toks,juk is niekur netampama tokiu

 26. Kavarskiete

  “Kavarskietis” jau nebe pirma karta mini nepilnameciu pavardes. Straipsny gruodzio menesi taip pat yra(pavardes jau pasalintos),tai kas kreipsis i Policija paminekit,tikrai nebus lengvinanti aplinkybe:)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.