Pas ligonį pateko per langą

Ugniagesiai praneša, kad gruodžio 8 dieną, apie 10.07 valandą, gautas pranešimas, kad Svėdasų seniūnijos Kunigiškių I kaime medikai negali patekti pas ligonį.  

Atvykę ugniagesiai, panaudodami laužtuvą, per langą pateko į vidų ir atrakino duris iš vidaus bei įleido medikus ir policijos pareigūnus.

10 komentarų

 1. kaip toli reikia kviesti gaisrininkus ar nėra seniūnijoje darbininko. Nesuprantama gal klystu.

  • tikriausiai ugniagesiai buvo Svedasu , tai nera taip jau ir toli.

   • ZYLą vien tik užkurt 10 l kuro reikia, o tokiai pagalbai savivaldybė neturi mažesnių visureigių gelbėjimo darbams pritaikytų ekipažų ir neplanuoja jų įsigyti, nors tai labai pasiteisintų operatyviai reaguojant tiek su medikais tiek dėl kitų gelbėjimo darbų operacijų.

  • … ir seniūnaičių, kurie tik dėl politikams reikalingo ant popieriaus paukščiuko rūpinasi socialiniais gyventojų rūpesčiais, o ne betarpiška bendruomenės pagalba šalia gyvenantiems.

   • Saulius Rasalas

    Ne vietoje Jūsų noras išlieti nuoskaudas. Seniūnaitis aktyviai dalyvavo ir organizavo pagalbą nelaimėje atsidūrusiai. Kitam komentatoriui, seniūnijose darbininkų nebėra jau labai seniai.

    • gerb. Seniūne, nelaikas naršyti portaluose ir rašyti komentarus vykdant valstybės tarnautojo funkcijas.
     Pastaba yra ne konkrečiam seniūnaičiui, o bendras pastebėjimas dėl savivaldybės administracijos patvirtintų seniūnaičių “popierinių“ funkcijų, kurios labiau išnaudojamos tik politiniams tikslams siekti tam tikrų politinių organizacijų.
     Būkite sveiki ir pasirūpinkite iš anksto gyventojų saugumu, kad esant ekstriamalioms situacijoms tiek Jūsų vadovaujamame rajono savivaldybės administraciniame padalinyje, tiek bendrai visuomenėje, kurioje gyvename kuo mažiau nukentėtų žmonės.

 2. Pastebėjimas

  Dauguma žmonių sako, kad galima pasitikėti tik savo jėgomis, savo galva ir savo iniciatyva kaip pasirūpinti savimi ir savo saugumu bei socialumu.
  Visos valdžios ir politikų sugalvotos pareigybės, kurioms suteikiamos valdžios teisės yra tik popierinis reikalas.

 3. Pastabėlė rinkėjams

  VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ VEIKLOS ETIKOS PRINCIPAI
  Valstybės tarnautojas privalo būti objektyvus, priimdamas sprendimus vengti asmeniškumų.
  Valstybės tarnautojas privalo deramai atlikti savo pareigas, nuolat tobulėti, būti nepriekaištingos reputacijos, tolerantiškas, pagarbus ir tvarkingas.
  Valstybės tarnautojas privalo vadovautis visuomenės interesais, naudoti jam patikėtą valstybės ir savivaldybių turtą, tarnybinę informaciją tik visuomenės gerovei, eidamas valstybės politiko pareigas ar atlikdamas tarnybines pareigas nesiekti naudos sau, savo šeimai, savo draugams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.