Partneriai iš Pengdžou į Anykščius išsiuntė medicininių kaukių

Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius praneša apie pagalbą iš Kinijos.

 

„Mieli anykštėnai, jau pradėjome trečią savaitę Karantino sąlygomis, Lietuvoje kasdien daugėjant koronaviruso atvejų. Džiaugiuosi, kad Anykščiuose vis dar neturime patvirtintų viruso atvejų. Tačiau savivaldybė, ypač ekstremalių situacijų komisija dirba tarsi karo sąlygomis, nes privalome vykdyti kone kasdien priimamus Sveikatos Ministro teisės aktus, kartais prieštaraujančius vienas kitam.

Trūksta apsaugos priemonių. Centralizuotu būdu gavome, regis, tik dezinfekcinio skysčio, pagal galimybes bandome apsirūpinti patys. Padeda verslas, piliečiai. Mūsų partneriai kinai iš Pengdžou išsiuntė 4000 medicininių kaukių, “Anykščių vynas” šią savaitę padovanos per 1000 litrų dezinfekcinio skysčio.

Dėkoju ekstremalių situacijų komisijai, medikams ir socialiniams darbuotojams, savanoriams, esantiems priešakinėse pozicijose kovoje su pandemija. Tačiau primenu, kad virusas plinta oro-lašeliniu būdu, todėl niekas kitas Jūsų neapsaugos nuo užkrato, tik Jūs patys, nekontaktuodami su kitais fiziniais asmenimis bei griežtai laikydamiesi asmens higienos taisyklių“, – esamą situaciją apžvelgia S. Obelevičius.

NYKŠČIAI

20 Komentarai

 1. kam tamsta reikalingas ,kad viskuo patys pasirupint turim

 2. Įdomu kiek buvo tirta anykštėnų, kiek Anykščių gydytojų. Kiek tų grįžusiu iš užsienio yra ir kiek jų tirta. Kiek dar laukiama rezultatų.

  • Įdomu tai įdomu

   Nusiperki Anykštą arba Šilelį ir skaitai. Rezultatai paskelbti jau šeštadienį. Laukti nebereikai.

 3. jo patys pasidalins,o zmonems iš vis jokios pagalbos.Mokykites iš Moletų mero.

 4. Tauta sako, kad...

  Partneriai iš Pengdžou kaukių tiems, kurie “Anykštoje” tyčiojosi iš K.Tubio ir vaipėsi iš jo užmegstos draugystės su Kinija bei Pengdžou miestu, kaukių negaus. Tegu dvesia! Tokių bjaurybių negaila niekam.

 5. Iš kur tiek pykčio!!!
  Pasiimkit šimtą kaukių, gal nuotaika pagerės:))

 6. atsakymas

  nepergyvenkit, rinkimai i savivalgybe dar negreit, niekam jus nereikalingi, svarbu tik kad valdininkai isgyventu, nes kas po keliones lakstys, pas mergas, zinot koks nuostolis verslui bus

 7. Mere, o ar zinote, kad Anyksciuose eiliniai zmones neturi kaukiu, pameginkit paklausti prasciuoku.jums nerupi rajono zmones. as pati tuo isitikinau, niekur negavau ., o jus siunciate svetur.

 8. i socialini jau atvežė labdara,tik idomu kam klius.darbuotojos jau šiandien vaikšto su stikliniais skafandrais ant veidu,o paprastam žmogeliui tikriausia nepriklauso išdalinti.kaip buvo poblatu taip ir liko,tik išrinktiem.

 9. Taigi laiko visi turite, ko čia verkiat dėl kaukių, pačiam pasigaminti visai nesudėtinga. Labai jau visi įpratę viską gauti, o patys ką kam davėte?

  • atskleisk

   is kur tokiu audiniu gauni, kurie sulaiko virusus, nes skuduras tam netinka, jis labai mazai padeda

 10. Anyksciu ligonineje kaukes turi lygintis vienkartines,kaukiu nera

 11. Tiek ( ir dar daugiau ) kaukių per porą savaičių karantino buvo galima ir čia, vietoje,pasisiūti, tik reikėjo suorganizuot. Pvz. rokiškėnai ir sau ir kitiems geba siūti.

 12. Man tai įdomu kokia tvarka Anykščių ligoninėje. Pvz. Jei tau darbai spaudimas pakyla virš 200 ir numušti neiseina vaistais, tai priimamajame paprastus žmones kurie tikrai koronu neserga priima? Kažkaip abejoju,kai tokia panika visur daroma. Man atrodo daugiau žmonių mirs ne nuo viruso o o tiesiog nuo aplaidziu gydytojų ir neatliktos skubios pagalbos.

  • Niekas nepriima į priemamajį. O jei priima reikia užpildyti ligoniui krūvą popierių ir atsakyti į anketos klausymus dėl viruso, tad ligonis per tą laiką gali ir numirti. Liepia vykti namo ir skambinti savo šeimos dakteriui. O kad tau spaudimas kosminis gydytoja pasako kad per mažai vaistų ir liepia netrukdyti kitaip reikės susimokėti baudą kad atvykot “be reikalo”. Nors žmogui nuo tokio spaudimo gali būti infarktas ar insultas. Taip kad štai kokia situacija Anykščių ligoninėje. Dabar gyditis galės tik koroncikai. O visi kiti mirkit arba gydykites kaip norit, nes šeimos dakterai tik per telefoną konsultacijas teikia. Tad visi padekokit ponui verygai.

 13. anykštėnė

  gal savivaldybė svarsto galimybę skirti lėšų daugiabučių laiptinių dezinfekavimui, tas paslaugas atliekančiai įmonei, daugiabutininkams ir taip žiauriai pabrango šaltas vanduo, nepigus ir karštas vanduo, šildymas, žmonės tikrai įvertintų tokį sprendimą ir būtų dėkingi už rūpestį jų gyvybėmis

 14. Ir aš padėkočiau ekstremalių situacijų komisijai,bet nežinau kas ta komisija.Tikriausiai susideda iš vieno Žiogelio.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.