Parėmė jaunimą

Anykščių rajono savivaldybė paskirstė lėšas smulkiojo ir vidutinio verslo projektų skatinimui. Didžiausia suma – 4300 Eur  – teko metalo apdirbimo ir skardos gaminių cecho kūrėjui.
Šiais metais smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai pagal patvirtintą finansavimo tvarką galėjo teikti paraiškas į ne daugiau kaip tris skatinamas veiklas. O vertinant palankiausiai žiūrėta į tuos, kurie prie projekto įgyvendinimo prisideda daugiau nei ketvirtadaliu nuosavomis lėšomis.
Taip pat buvo laukiama originalių idėjų, kuriomis pareiškėjai prisidėtų prie vietos tapatybės populiarinimo, kurtų naujas paslaugas ir produktus arba savo veikloje taikytų moderniausias technologijas.
Šiemet pateikta 12 paraiškų daugiau nei praėjusiais metais – iš viso 39-ios. Bendra prašoma suma –  beveik 98 tūkst. eurų (97 902,55 eurų), (palyginimui – 2016 m. buvo pateiktos 27 paraiškos siekiant gauti daugiau negu 68 tūkst. eurų paramą), o priemonei įgyvendinti patvirtintame Savivaldybės 2017 metų biudžete numatyta 40 tūkst. eurų (kaip ir praeitais metais).
Priemonės finansavimo aprašas kiekvienais metais koreguojamas, atsižvelgiant į bendrą ekonominę ir socialinę situaciją rajone, aktualias sritis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.