Parduotuvė „Švaros prekės“ pasiruošusi nustebinti anykštėnus

Naujieji jau nebe už kalnų, tad šventiškai  puošiasi miesto įstaigos, parduotuvės, prekybos centrai. Kasmet įspūdingai ir atkreipiančiai pirkėjų dėmesį pasipuošia jau daugiau nei dešimtmetį miesto centre įsikūrusi maža jauki  parduotuvėlė „Švaros prekės“.  Čia pirkėjus kasdien pasitinka dvi simpatiškos moteriškės, parduotuvės vedėja Danguolė Glebienė ir pardavėja Jurgita Šiaučiūnė, kurios maloniai jums padės išsirinkti reikiamas prekes. O prekių parduotuvėje gausybė. Čia rasite platų pasirinkimą kosmetikos, buitinės chemijos, gyvūnų maisto,  papildų sveikatos stiprinimui bei kitų pramoninių prekių, be kurių neapsieina nei viena šeima. Į parduotuvę gali užsukti  ir saldumynų mėgėjai, pardavėjos jums pasiūlys daug skonių šveicariškų saldumynų.

Visada besišypsančios kvalifikuotos pardavėjos, paklaustos, kaip sekasi, bene choru atsakė, jog jų noras yra, kad kiekvienas pirkėjas išeitų patenkintas.  „Čia patiems pirkėjams nieko ieškoti nereikia. Mes patariame, pasiūlome, išklausome, padėkojame už apsilankymą ir pakviečiame apsilankyti vėl pas mus. Kaskart norime savo pirkėjus kuo nors maloniai nustebinti. Dažnai rengiame akcijas, tik iš anksto neskelbiame, kada jos bus. Tad anykštėnai, užsukę į parduotuvę  „Švaros prekės“, bus maloniai aptarnauti ir galės išsirinkti išskirtinių naujametinių dovanų šeimos nariams, draugams ir bendradarbiams“, – pridūrė parduotuvės vedėja  Danguolė.

Dalina RUPINSKIENĖ

 

 

44 komentarai

 1. Puiki parduotuvė. Nuostabios pirkėjos

  • Gal ir pardavėjos nyostabios, bet va neputojančio kilimų valiklio ten nėra. Su nemaža arogancija pardavėja pasakė, kad tokių prekių pas juos neverta ieškoti. Kodėl ?

 2. Suklydau, atsiprašau. Turi būti: NUOSTABIOS PARDAVĖJOS

 3. Suklydau, atsiprašau. Turi būti: NUOSTABIOS PARDAVĖJOS

 4. Vėl suklydau, atsiprašau. Turi būti: NUOSTABIOS PARDAĖJOS, DAR NUOSTABESNĖS PIRKĖJOS…. va…

 5. Tai visas Anyksciu parduotuves pareklamuokit…Is vis kas cia per straipsnelis..?Gal nebeturit apie ka rasyti..?

 6. Visada einu,ir viskas labai ok,nepatinka prekybos centrai.

 7. Tikrai malonus aptarnavimas.ir prekiu gausybe
  Sutinku abi pardavejos labai saunios maloniai bendraujancios

 8. Ne itin malonios malonios pardavėjos 🤨

  • gal tu baisus kaip karas?

  • Nemaloni tik ta kur tamsesnė, iš manęs ištisyčioju, kad ieškau neputojančio kilimų valikj]lio. Ta. kur šviesi, manau dirba ne vienus metus, būna labai maloni..

   • Anykštėnė

    Ir kodėl tu tokia pikta ant viso svieto,ar tau geriau pasidarė menkinant kitą žmogų,o tu pati esi tobula,aš taip nemanau,ar tau gyvenime kažkas nesiseka?!!!!

 9. Ačiū už puikų aptarnavimą,manau dar ne kartą rinksiuosi jūsų parduotuvę😊

 10. Tik geriausi atsiliepimai apie jus!

 11. Turtinga parduotuvė,prekių gausa,pardavėjos malionios

 12. Tam piliečiui…ar jums kas nors patinka ant šio svieto?

 13. Pirkėja Laima

  Čia dirba atsidavusios savo darbui pardavėjos,mandagios,malonios,ačiū,kad esate😊

 14. Labai gera parduotuve,malonios pardavejos,visada viska pataria,padeda issirinkti ir surasti. Aciu kad esate…

 15. Daznai uzeinanti pirkeja.

  Labai gera parduotuve: prekiu ivairove, pasitinka malonios pardavejos su pasiulymais ir patarimais. Aciu Jums mielosios, visada smagu uzeit pas Jus.

 16. Tiesiog nuostabi kokybė,pasibaigusiais galiojimo terminais parduodami nežinia iš kur atvežti skalbimo milteliai kapsulėmis.NUOSTABI KOKYBĖ!!!!!!!!

 17. Labai patinka ši maža parduotuvė, o pardavėjos saunuoles 😃

 18. Pirkėja iš Kavarsko

  Šioje parduotuvėje nusiperku tokių prekių,kur kitose parduotuvėse nėra,labai patinka apsipirkti jūsų parduotuvėje,pirksiu ir toliau,ačiū,kad esate😊

 19. šampūno gaunu

 20. Anykštietė

  Buna ir geriau ,o pardavėjos kaip ir pardavėjos visur,nenustebino niekuo ,galėtu ir didesnis pasirinkimas būti ir mažiau kinietiškų vienkartinių prekių,nes kainos tikrai nėra pigi parduoruvėlė☹

 21. Labai geros pardavėjos šaunios tikrai

 22. Gyvenu Vilniuje,kai tik atvykstu į Anykščius visada ateinu į šią parduotuvę ,čia randu visko ko tik reikia,super parduotuvė ir pardavėjos labai mokančios pareklamuoti savo prekes,ačiū😊

 23. Aš nebuvau pas jus niekad ,

  bet taip pat manau , kad čia pačios šauniausios ir darbščiausios pardavėjos . Ačiū jums mielosios , kad esate ir džiuginat mane ir visus Anykštėnus . Beje , labai gražios nuotraukos. Matosi , kad fotografavo profesionalas.

 24. A kurion ti Čiaučiūnė?

  Iš kairės ar dešnės? Daug latvių žiūriu Lietuvoj darbinas, maž algas didesnes

 25. Užsakytas straipsnis ir tiek…gal prastai su pardavimais tai prireikė reklamos…parduot visokius menkaverčius blizgučius nelengva.O pardavėjos nieko išskirtino
  nėra..kiša visokių nereikalingų prekių nusipirkt.

 26. Nuolatinė pirkėja

  Labai gera parduotuvė,esu nuolatinė pirkėja,viską nusiperku ko tik reikia ir esu viskuom patenkita,ačiū pardavėjoms už malonų aptarnavimą .

  • Čia neperku ir nesilankau,

   bet parduotuvė gera. Galėčiau nusipirkti ko tik reikia ir būčiau patenkintas , bet paprasčiausiai čia neperku. Ir ačiū pardavėjoms už čia perkančių , malonų aptarnavimą .

 27. tik įkeli koją į p-vę jau reklamuoja kažką ant prekystalio ir pradeda girti. Manau,kad noras greitai parduoti reiškia,kad iš kažkur gautos prekės ir nekokybiškos arba kontrabanda. Jeigu jau užeinu tai žinau ką noriu pirkti. Šiaip nelabai viskuom tikiu nes didžiulė chemija. ir gan nemažos kainos. Pardavėjos nieko.

  • Iš kur tiek pykčio ir nesamonių,parduotuvėse nebūna kontrabandinių prekių,čia prekės yra visos kokybiškos ir geros, pati esu nusipirkusi pasiūlytų prekių ir niekada dėl savo pirkinio nesigailėjau ir likau patenkinta,pirkau kanalizacijos verdančias granules tokio stebuklo nebuvau mačiusi.

 28. Pirkėja Danutė

  Tam piliečiui iš vis kažkas patinka ant šio svieto ar piktis ant viso svieto,geros nuotaikos 😊

 29. Kaip man patinka tokios mažos parduotuvės,gyvenu kitame mieste,tai kada atvykstu į Anykščius visada ateinu į šią parduotuvę, labai patinka ,daug visokių įdomių prekių ir šiaip parduotuvė plataus asortimento,ko kitur nerasi čia visada surasi ,labai džiaugiuosi ,kad kuo daugiau būtų tokių parduotuvių😊

 30. Iš kur tiek pykčio ir nesamonių,parduotuvėse nebūna kontrabandinių prekių,čia prekės yra visos kokybiškos ir geros, pati esu nusipirkusi pasiūlytų prekių ir niekada dėl savo pirkinio nesigailėjau ir likau patenkinta,pirkau kanalizacijos verdančias granules tokio stebuklo nebuvau mačiusi.

 31. Petras iš Jamaikos

  Durnių laivas🥂

 32. Šaunuolės,ačiū!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.