Panevėžyje ir Utenoje pradės veiklą mobilieji patikros punktai

Nuo trečiadienio 12 valandos dar  trijuose miestuose  pradeda veikti mobilieji koronaviruso patikros punktai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija. Punktai atidaromi  Panevėžyje, Tauragėje ir Utenoje.

Kas svarbu anykštėnams, pasitikrinti  bus galima paprasčiau. Panevėžyje punktas įkurtas aikštelėje prie „Cido“ arenos (Parko g. 12), Utenoje – „Utenio“ stadiono aikštelėje (Užpalių g. 100).

Mobilieji koronaviruso patikros punktai darbą pradės 12 val. Anot ministerijos, viename punkte per dieną įmanoma paimti apie 70 mėginių.

SAM primena, kad į punktus vykti savavališkai – draudžiama, tą daryti galima tik gavus Karštosios linijos 1808 konsultantų leidimą.

NYKŠČIAI

3 Komentarai

  1. Trečiadienį Liberalų sąjūdžio partija savo profilyje feisbuke patvirtino, kad nuo koronaviruso mirė jų ilgametis Panevėžio rajono skyriaus narys Jonas Katinas.

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/panevezyje-nuo-koronaviruso-mires-asmuo-liberalas-jonas-katinas.d?id=83877335#cxrecs_s

  2. mire ne nuo korono o nuo kitu ligu. koronas tik kaip priedas, i ligonine atsigule ne del korono, i renimacija pateko ne del korono, mire taipat ne nuo korono.

  3. šaunu, dabar skvernelis galės atvažiuoti ir drąsiai, be jokių simptomų pasidaryti testą

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.