Panevėžio apygardos teisme pradėta nagrinėti naujagimio nužudymo byla

Praėjusių metų birželio 18 dieną Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas apie 5.00 valandą  gavo pranešimą, kad Anykščių rajono Šeimyniškėlių kaime vyras pas draugę lauko tipo tualete rado negyvą naujagimį. Atvykus policijos pareigūnams,  lauko tipo tualete buvo rastas moteriškos lyties negyvas naujagimis su virkštele.

Tuokart namuose buvusi 1999 metais gimusi moteris dėl sveikatos būklės buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Asmenys tiek policijai, tiek socialinėms tarnyboms iki šiol buvo nežinomi.

Praėjus daugiau nei pusmečiui nuo įvykio, vasario 23 dieną, Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti didelio atgarsio sulaukusią Anykščių rajone nužudyto naujagimio bylą. Kūdikio motinai, jaunai anykštėnei,  kaltinimai pateikti dėl tyčinio bejėgiškos būklės mažamečio savo šeimos nario nužudymo. Byla bus nagrinėjama neviešuose teismo posėdžiuose, siekiant užkirsti kelią paviešinti žinias apie privatų proceso dalyvių gyvenimą.

Pirmame teismo posėdyje buvo perskaitytas kaltinamasis aktas. Kaltinamoji sutiko duoti parodymus dar iki liudytojų apklausų. Ji savo kaltės nepripažįsta. Bylą nagrinėjanti trijų teisėjų kolegija vakar be kaltinamosios taip pat apklausė penkis liudytojus. Parodymus teismui davė kaltinamosios gyvenimo draugas, mama, į įvykį iškviesta medikė ir kt. Kitas teismo posėdis numatytas kovo 18 d.
7 komentarai

 1. Ar čia kur prie Elmininkų buvo?

 2. nežiniukas

  Mergai tiek metų ir per tiek laiko nesuprato,kad laukiasi.Linksmintis lovoje tai žino kaip.Tegu dabar sėdi narvelyje.!!!

  • Kaimo boboms

   Žmogus yra nekaltas kol teismas to neįrodė. Atsakykit už savo žodžius ir nesislėpkit po anonimu arba užsičiaupkit kol pačioms nieko dar neatsitiko.

 3. Siaubas.o būtų gyvenusi ramia sąžine!truksta žodžių.pabaisa

 4. Aš manau ne mums spręsti kaip ir kas,palikit žmones ramybėj.Mes patys auginame sūnus,dukras,todėl neatsisakykime lazdos,terbos ir tiurmos.

 5. Labai gaila suduzusio merginos gyvenimo. Linkiu stiprybes.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.