Panaikino Kęstučio Tubio neliečiamybę

Vasario 7 dieną vyko Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis, kuriame buvo svarstoma dėl dviejų kandidatų į merus neliečiamybės panaikinimo.

Komisija svarstė dviejų kaimyninių rajonų kandidatų į merus neliečiamybės panaikinimo klausimą – panevėžiečio Ryčio Mykolo Račkausko ir anykštėno Kęstučio Tubio. Posėdžiavusi komisija nubalsavo, kad neliečiamybės abiem kandidatams būtų panaikintos.

Komisijoje kalbėjusi Panevėžio apygardos prokuratūros atstovė prokurorė Nida Grunskienė teigė, kad K. Tubio byloje ikiteisminis tyrimas dar tik pradėtas, nes duomenų apie galimai nusikalstamą veiklą prokuratūra gavo 2019 m. sausio mėnesį, o po kelių dienų jis buvo sulaikytas. Pasak N. Grunskienės, K. Tubiui kaltinimai iškelti dėl trijų pažeidimų.

Po šio VRK žingsnio K. Tubis gali būti apklausiamas, suvaržyta jo laisvė ar net suimamas. Prokuratūros atstovė kalbėjo, kad suėmimas yra kraštutinė priemonė, jei asmuo nesilaikys jam nustatytų kardomųjų priemonių.

NYKŠČIAI 

30 Komentarai

 1. Priėjo liepto galą.

  • O man atrodo, kad visi kaltinimai K.Tubiui bus teismo atmesti. Palauksiu kantriai ir pamatysiu.

   • Jei tokio nepasodins, tai emigruosiu iš Lietuvos. Už rankos pagavo ir liks laisvėje? Ar yra teisingumas Lietuvoje ?

  • Tru lia lia

   O kiek sutryptas buvo kažkada Panevėžio miesto meras Vitas Matuzas? “Išgirdo galutinį išteisinamąjį nuosprendį. “Dar visai neseniai Vitas Matuzas buvo vienas žinomiausių politikų ne tik Panevėžyje, bet ir Lietuvoje. Tris kadencijas ėjo Panevėžio mero pareigas, aštuonerius metus dirbo Seimo nariu.
   Tačiau šiandien šį gyvenimo tarpsnį buvusiam politikui primena tik užsitęsusi teismų karuselė. Prieš porą savaičių V. Matuzas dar kartą išklausė jau galutinį ir nebeskun-džiamą išteisinamąjį nuosprendį sukčiavimo ir piktnaudžiavimo byloje, kurioje jis kaltintas nesąžiningu vadovavimu labdaros fondui ir netgi kyšių ėmimu. Gandais apipintas ir tariamas V. Matuzo šeimos praturtėjimas.”
   Dabar kaltimas neras K.Tubis. Ir trypiamas, ir niekinamas.

  • ziurek kad tu neprieitum to liepto galo

 2. Ne dėl trijų pažeidimų, o dėl trijų nusikalstamų veikų. Taip sakė prokurorė.

 3. Neprofesionaliai padarė

  Gudrus Tubys. Galvojo kad turi neliečiamybę, bet apskaičiavo. Ne nuo sąrašo numerio ištraukimo dienos įsigalioja nelieciamybė, o nuo vasario 1.d.

 4. Gal dabar tubistamas (jo sąrašui ir pasekėjams) atsisuks protas ir praregės akys su kuo susidėjo ? Nepamirškim, kad į merus Tubį atsivedė Pakeltis, kartu blynus kepė, o Obelevičius buvo dešnioji tubio ranka. Ar beverta suteikti jiems visiems galimybę ir toliau vadovauti rajonui?

 5. Galit dabar visi liest Teletabi,pazemino iki paprastu mirtinguju lygio.😁

 6. Manau kažkam užkliūvo ,nes būtent prieš rinkimus,kaži ar nebus kaip kažkada Obelevičiui irgi prieš rinkimus pripaišė visokių nebūtų dalykų.

 7. atejo tvarkos daryt apsisiko pries visus anykscius atleidu puse pensiniku nieko nepadare ir apsivoge. 😀 tokie merai kaleime sedet turetu. Buvo obelevicius tai nieko nedare bent kaip zmogus buvo ir pasneket viska nu sitas artistas paputes sparnus. Gerai karma.

 8. Tokia realybė

  Greitai turesite naują merą ,Idomu kaip rašinėsite, negalvokite,kad bus kitaip. Jau dabar praeini pro Luką kaip pro medį,Vieną kartą pasisveikinau ,neatsakė ir man nereikia.. Norisi paklausti, ar bus laiko dirbti jeigu busimas meras rukalius. Kiek laiko praleis rūkymo kambaryje jeigu toks yra. Posakis “visi vyrai vienodi tik algos skirtingos”. Taip,kad nesvaikit apie geresnį gyvenimą aš taip manau.

 9. Palaikantis K.Tubi

  Norim kad Meras Tubis ,toliau testu savo pradetus darbus ,o I politini šou nekreipt demesio ,o tie kas ploja katučiu tuoj nukabins nosi ,nes vaigina patikrinus melo detektorium ,neaišku kaip išeitu ,kiek ir kada eme kyšiu .

 10. ir vel liberalu zmogus

 11. Aš balsuosiu už Tubi ir jis laimės 😃😊😆😛

 12. vaikšto pastarasis po kaimus, miestelius ir miesto gatvėmis, aiškina, kad nekaltas, prašo pabalsuoti už jį, kaip geriausią vagių gaudytoją, o dėl sąrašo, tai atvirai sako : man dėl sąrašo visiškai p…ui, galit ir nebalsuoti. Tai taip, pamąstymui…

 13. jo vagys LIETUVOJE visada būna NEKALTI.
  KADA KRYKŠTATĖVY PASODINS O GAL VĖL I MERUS

 14. jeigu ima vadinasi dirba

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.