Panašiai kaip prie Medžių lajų tako

Šalyje dėl kiekvieno turisto vyksta nuožmi kova. Štai iš Pasvalio rajono verslininkų anykštėnai galėtų pasimokyti, kaip priversti sustoti net ir neplanuojančius to daryti, o po to juos dar ir sulaikyti – kelioms valandoms.
Daugelis šalies gyventojų, keliaujantys į Latvijos sostinę Rygą, žino poilsio aikštelę prie Tatulos upės skambiu pavadinimu „Devynioliktas kilometras“. Tačiau šią vasarą čia ypatingai karšta. Šalia restorano ir jau veikusio zoologijos sodo atidarytas didžiulis batutų parkas ir itin natūraliai atrodanti dinozaurų buveinė.
Kiekviena pramoga apmokestinta atskirai – dinozaurus suaugusieji gali apžiūrėti už šešis eurus, o vaikai už 4,5. Tokia pati kaina ir norintiems pamatyti tikrą žvėrinčių.
Didžiulė automobilių stovėjimo aikštelė – pilna.
„Plėsimės. Šeimininkų planuose dar kelių hektarų parkavimo erdvė iki pat Tatulos“, – anykštėnams sakė transporto eismą reguliuojantis kiemo darbuotojas. Jam šį savaitgalį talkino dar trys žaliomis liemenėmis vilkintys vyrai.
„Taip tik savaitgaliais, bet būna kad ir darbo dieną galima išvysti kažką panašaus“, – kalbėjo apsaugininku čia dirbantis žmogus.
 
{gallery}galerijos/dinozauru_parkas{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.