Palinkėjo įsigyti plastmasinių šluotų

Dar kartą į redakciją užsukęs Anykščiuose besisvečiuojantis kretingiškis Edmundas Viluckas juokėsi, kad po pasisakymo dėl rusų kalbos viešo naudojimo jam gal bus uždrausta lankytis Anykščiuose, bet dar vieną pastabą miesto tvarkymui turi.
E. Viluckas. gyrė anykštėnus už tai, kaip tvarkomas miestas, tačiau kai kas jam kėlė ir šypseną. „Keista matyti, kad gatves vis dar šluoja šluotomis, o ne mechanizuotai. Kretingoje važiuoja traktoriukai, o smulkesnes šiukšles paskui pereina surinkti. Be to, man kėlė juoką ir pačios šluotos, kuriomis šluojamos gatvės. Medinėmis šluotomis kaip tarybiniais laikais brūžina. Nieko nesakau, egzotiškai atrodo, bet gal geriau vantas rišti iš medžio? Kodėl nenupirkti gatvių tvarkytojams plastmasinių šluotų, medinės juk greitai dėvisi“, – sakė E. Viluckas.
Linas BITVINSKAS

15 komentarų

 1. Pas mus nėra lėšų.. Nelieka sluotom ,Beto ir žmonės pripratę 70 metu atgal..

 2. GAL TU JU VAZIUOK NAMO,DAR PAS MUS YRA GERAS DAKTARAS,GUSTAS, UZSUK PRIES KELIONE

  • Gal tu jam pabandyk žemaitiškai aiškinti. Anas lietuviškai nelabai supranta. Pasiuntė komentatoriai jį velniop, o jam pasirodė, kad dar kartą pakvietė užeiti. 🙂

 3. Neturi ka veik

  dedokas, pramoga susigalvojo. Sekantis rajonas bus Ukmerges…

 4. Neturi ka veikt

  dedokas, pramoga susigalvojo. Sekantis rajonas bus Ukmerges…

 5. nėra geresnės šluotos už beržines nes plasmasinės tinka tik kiemeli pasišluoti tad geriau nemokykit

 6. Dieduk,viskas tvarkoj Anykščiuose su tom šluotom.Juk Anykščiuose tik pensininkai beveik belike,todėl ir šluotos caro Ruriko laikų, ir rusų kalba, ir rajono valdžia labai tinka nusenusiam miesteliui.

 7. Diedokui nuo Kretingos

  Beržinės šluotos yra ekologiškos ir naudojamos nuo pat karaliaus Mindaugo laikų. Jomis net Vorutos pilį šluodavo. Todėl Anykščiai ir saugo šią istorinę tradiciją. Neteršia plastiku gamtos.

 8. Kiek vienas traktoriukas pavaduoja valytojų?

 9. Savo pasvaičiojimus pasilikt ponuli sau

 10. Turi Anykščiai ir traktorius ir traktoriukus, net plaukiantį traktorių turi 😊, bet mūsų rajonas ir miestas pasitvirtino “ lėto miesto strategiją“. Siūlyčiau apie tai padiskutuoti su naujos kultūros tarybos prie savivaldybės atstovais ir pagrindinės žiniasklidos atstovais, prieš pateikiant savo pastabas “ Nykšiams“ 😉

 11. Mažiau kišk visur trigrašį, seni

 12. Ko jis nerimsta ? Tegul važiuoja į savo Kretingą ir ten pamokymus dalina. Neturi kuom užsiimti ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.