Palieka partiją

Netektis „valstiečių“ gretose. Pranešama, jog galų gale organizaciją galimai apleidžia buvusi anykštėnų deputatė Greta Kildišienė. Iki šiol politikės veiksmai, net ir pasitraukus iš Seimo, bylojo apie dideles politines ambicijas. Beje, jomis tikėjo ir kai kurie Anykščių krašto politikai.
Bene atviriausiai apie G. Kildišienės galimybes tapti europarlamentare gegužės pradžioje kalbėjo Tarybos narys Alfrydas Savickas, kurio teigimu panevėžiškių nusivylimas buvusia skyriaus pirmininke buvo labai laikinas, o pastaroji nepadarė nieko tokio, dėl ko būtų neberenkama į atsakingus postus jau per artimiausius kitus rinkimus.
„Ateis kiti rinkimai ir ji laimingai startuos, ir pateks į Europarlamentą“, – šviesią ateitį G. Kildišienei tuomet piešė žinomas anykštėnas.
Tuo tarpu dabartinis, eilinis ir galimai paskutinis, pasitraukimas turėjo parodyti tiek Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariams, tiek rinkėjams, jog partija neturi jokių ambicijų dėl G. Kildišienės politinės karjeros.
Tik kaip paaiškinti organizacijos lyderio Ramūno Karbauskio nuolatinę globą buvusiai artimiausiai bendražygei, kuri – iki Seimo rinkimų ir kurį laiką po – dažniausiai buvo jo dešinėje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.