Palanga prie Lajų tako

Sumažėjus turistų srautams prie Lajų tako, mažėja ir prekybininkų noras brangiai mokėti už prekybos vietą. Prekyba prie Lajų tako jiems tampa per brangi, kai kurie net bankrutavo.

Anykščių savivaldybės taryboje net buvo balsuojama už tai, kad metinį 10 000 eurų vietos mokestį dalinti perpus. Socialdemokratas Dainius Žiogelis apeliavo į rajono tarybos narių protą, teigdamas, kad ir padalintas dalimis mokestis yra per didelis.
„10 000 eurų už vietą – per didelis mokestis. Pasekmes jau matom. Išsikraustė tas, kuris vietą buvo išsinuomojęs už 1000 eurų, liko purvo aikštelė, dar du bankrutavo ir išsikėlė. Ar reikia galvoti, kad čia geresnė vieta negu Palangoj? Verslininkai po dviejų mėnesių praregi ir sako, kad nerealus mokestis“, – kalbėjo D. Žiogelis.
Vis dėlto Palanga bent pusmečiui Anykščiuose liks „galioti“, nes dabar prekybininkai galės nuomotis vietą ne visiems metams.

NYKŠČIAI

7 Komentarai

  1. Dar po pusmečio ir valdžia supras, kad “kopėčios” į 30 metrų aukštį yra pats absurdiškiausias projektas Anykščiuose, kainavęs kelis milijonus anykštėnų pinigų.

  2. Tauta sako, kad...

    Dar metai – kiti ir taką pradės ardyti metalo laužui… A ne?

  3. Kai pagalvoji...

    Sic transit gloria mundi – taip praeina pasaulio garbė. Kaip atėjo, taip ir Tako efektas praeina. Taip praeis ir “Anykščių kurorto” kliedesiai. Ir patys Anykščiai liks tik vietove, kurią sunaikino savo rankomis vietinės vcaldžios durnumas! Gaila rajono…:(

  4. Mane tai stebina aplamai,kad tas takas tapo turistu traukos vieta,bukim biedni bet teisingi,nieko nuo to tako ir apzvalgos boksto idomaus nepamatysi,pats takas tai kaip koridorius net nejauti,jog eitum kazkokiam aukstyje,eini koridoriumi ir nieko nematai,apzvalgos aikstele taip pat zvilgsnis i niekur,pora atkarpeliu Sventosios ir miskas. Plius tas traukinukas link laju tako isvyksta net ne nuo centro o reikia nemaza gabala kelio nueiti,jei su vaikais nori pestute pavaiksciot tai vieni nepatogumai,tenka nori nenori su masina vaziuoti.

  5. Pavadinimas skatinkime smulkų verslą ir išsiunčiame jaunus verslininkus y užsienį.Baikit mauti kelnias mero pakalikai susimastykiti kokius sprendimus priimate.

  6. Dar kartą visi pamatė, kad mūsų meras kvailai užsispyręs. Vienoje taryboje buvo už 10 000 , kitoje pakeitė nuomonę ir teikė Žiogelio pasiūlymą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.